Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Збільшення прогнозів виробництва кукурудзи в Бразилії та Аргентині тисне на ціни

Назад до всіх новин

Вчора березневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго опустилися на 1 $/т до 148,97 $/т під тиском збільшення прогнозів виробництва зернової в Південній Америці та невизначеності зернових ринків, викликаної частковим зупиненням роботи уряду та відсутністю внаслідок цього щомісячного балансу USDA по зернових та олійних культурах.

Агенція Conab підвищила оцінку виробництва кукурудзи в Бразилії до 91,19 млн т завдяки збільшенню першого врожаю зернової.

Експерти Agroconsult оцінюють виробництво кукурудзи в Бразилії на рівні 95,6 млн т, що перевищує прогнозовані в грудні USDA 94,5 млн т.

Зернова біржа в Росаріо на тлі достатніх опадів збільшила прогноз виробництва кукурудзи в Аргентині з 42-43 до 44 млн т, тоді як USDA в грудні оцінили його у 42,5 млн т.

В ПАР врожай кукурудзи зменшиться через посушливу погоду, тому вже в січні  країна з активного експортера може перетворитися на імпортера кукурудзи. Є інформація, що компанія Cofco наприкінці січня планує поставити до ПАР судно бразильської кукурудзи.

Придбані південнокорейським переробником MFG за ціною 210 $/т партії кукурудзи на умовах поставки в травні підтримали ціни на американську кукурудзу.

В Україні завдяки високому експортному попиту ціни на кукурудзу продовжують зростати, й вже підвищилися на 1-2 $/т до 160-161 $/т або 5180-5200 грн/т для поставок в порт у січні та до 162-163 $/т для поставок в лютому.

В поточному сезоні Україна експортувала 9,9 млн т кукурудзи в порівнянні з 6 млн т на цю дату в попередньому МР.

Головним покупцем стали країни ЄС, які придбали понад 4,4 млн т, що на 123% перевищує показник минулого сезону.

Наразі Україна є третім у світі експортером кукурудзи після США та Бразилії.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту