Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Юристи Interlegal захистили інтереси клієнта в арбітражі GAFTA

Назад до всіх новин

Компанія Interlegal виграла спір у арбітражі GAFTA щодо невиконання контракту, пов’язаного із забороною на імпорт жовтого гороху в Індію. Суперечка була пов’язана з відмовою покупця від прийняття кількох партій гороху в зв’язку з обмеженнями імпорту, введеними індійським урядом в травні 2018 року. Клієнтом Interlegal виступив постачальник сільгосппродукції на умовах CIF.

Продавець виконав всі свої зобов’язання за контрактом. Перша партія товару була відправлена ​​покупцеві і оплачена відповідно. Всі інші лоти були акумульовані в порту для навантаження на судно. В ході виконання контракту покупець повідомив про те, що уряд Індії заборонив імпорт жовтого гороху в Індію терміном на 3 місяці. У зв’язку з цим покупець оголосив форс-мажор і відмовився приймати товар. Згодом, покупець заявляв про те, що контракт фрустрований, так як зобов’язання не можуть бути виконані з незалежних від них обставин, і повністю зняв з себе всю відповідальність за прийняття і оплату вантажу.

Позиція продавця полягала в тому, що на підставі проформи ГАФТА 88 обмовка про форс-мажору не поширюється на бік покупця, а виходячи з умов поставки CIF, товар може бути перенаправлений в порт іншої країни.

Трибунал арбітражу GAFTA повністю підтримав позицію продавця про відсутність фрустрації і форс-мажору з боку покупця. Арбітри підкреслили, що базис поставки CIF на увазі «продаж» документів, і зафіксували, що у покупця не було обов’язку брати товар тільки в порту призначення, зазначеному в контракті.

Інтереси Клієнта в арбітражі GAFTA представляла юрист Валерія Іванова під керівництвом старшого юриста Андрія Перепелиця.

https://interlegal.com.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту