Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ЄБРР надав Olam $ 200 млн кредиту для “дочок” в Україні, Туреччині, Єгипті, Грузії і Польщі

Назад до всіх новин

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) видав компанії Olam International Ltd. (Сінгапур) кредитні кошти в розмірі $ 200 млн для забезпечення фінансування потреб компанії в оборотному капіталі в Україні, Туреччині, Єгипті, Грузії і Польщі.

Відповідно до прес-релізу ЄБРР у ​​вівторок, наданий кредит буде використовуватися для фінансування закупівель сільськогосподарських товарів, таких як фундук, сухі молочні продукти, зерно і цибуля, в окремих країнах операцій. Місцеві дочірні підприємства компанії візьмуть на себе переробку, зберігання та поширення цих товарів.

Європейський Союз і Фонд технічного співробітництва TaiwanBusiness-ЄБРР нададуть донорську підтримку в розробці нових методологій і процесів для управління пов’язаними з кліматом ризиками і стрес-тестування в Єгипті і Туреччині.

Olam International – великий виробник продуктів харчування і сільськогосподарської продукції зі штаб-квартирою в Сінгапурі.

Виробничо-збутковий ланцюг охоплює понад 60 країн і включає як сільгоспвиробництво, так і розгалужену мережу прямих і непрямих постачальників, об’єднує переробні, розподільні і торгові підрозділи. Має більше 180 виробничо-переробних підприємств. Компанія спеціалізується на продажу горіхів, спецій, овочевих приправ, зерна, какао, кави, бавовни і рису.

Olam International Ltd. на 53,4% належить Temasek Holdings, 17,4% – Mitsubishi Corporation, 7% – Kewalram Chanrai Group і 6,3% – керівництву Olam.

ТОВ “Олам Україна” була заснована в 2005 році і в даний час є провідним постачальником какао-бобів і какао-продуктів великим місцевим кондитерам, а також великим експортером зерна і сухих молочних продуктів.

Виручка “Олам Україна” в 2018 році зросла в 5,2 рази в порівнянні з 2017 роком – до 1,73 млрд грн. Чистий збиток склав 27,61 млн грн проти чистого прибутку в 3,95 млн грн в 2017 році.

https://interfax.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту