Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ціни на кукурудзу зростають за підтримки ринку пшениці

Назад до всіх новин

Слідом за цінами на пшеницю березневі ф’ючерси на кукурудзу в Чикаго виросли на 0,6% до 142,4 $/т, що стало найвищим рівнем 5 останніх місяців.

Трейдерів непокоїть посушлива погода в Аргентині, де крім нестачі опадів можливе підвищення температури повітря до 36-38 градусів, що несприятливо вплине на запилення кукурудзи.

Експерти Radiant Solutions прогнозують протягом наступної декади малу кількість опадів та високу температуру на півдні Бразилії, що зашкодить розвитку сої та кукурудзи.

Після нещодавнього падіння, ціни на кукурудзу на Euronext виросли до 151,75 €/т або 188 $/т. Проте подальше зростання буде обмежене високим курсом євро відносно долара, конкуренцією з боку фуражної пшениці та активізацією імпорту кукурудзи до Європи, зокрема, українського виробництва.

Кінцеві запаси кукурудзи в Китаї в 2017/18 МР зменшаться в порівнянні з попереднім сезоном на 21,2 млн т до 79,5 млн т, що призведе до нарощування імпорту.

В Україні ціни на кукурудзу зростають, в тому числі завдяки збільшенню попиту з боку Китаю. З початку тижня закупівельні ціни в портах виросли на 1-2 $/т до рівня 161-162 $/т або 5350-5400 грн/т.

Зміцнення національної валюти заспокоїло ринок, а зниження гривневих закупівельних цін активізує продажі. Нарощування поставок обумовлене активізацією попиту з боку Китаю та зміцненням курсу євро, яке дозволить збільшити експорт зерна в Європу навіть з урахуванням мита.

https://graintrade.com.ua

 

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту