Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Старокостянтинівський ОЕЗ компанії Кернел стане одним з найпотужніших в Європі

Назад до всіх новин

Будується «Старокостянтинівський ОЕЗ» компанії «Кернел» в Хмельницькій області який стане одним з найпотужніших заводів з переробки олійних культур в Європі. За рік він буде переробляти 1 млн тонн насіння олійних культур.

Щодоби підприємство зможе приймати 5000 тонн насіння автотранспортом і 2000 тонн з залізниці. ОЕЗ зможе переробляти три види олійних. Добова потужність переробки складе: соняшник – 3000 тонн, соя – 1300 тонн, ріпак – 1300 тонн.

Зараз на ОЕЗі завершують першу чергу будівництва, включаючи адміністративну будівлю і елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Також тут буде працювати альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, яка буде виробляти електрику з відходів виробництва – лушпиння насіння соняшнику.

Нагадаємо, компанія «Кернел» має намір добудувати і запустити «Старокостянтинівський ОЕЗ» до кінця 2021 року.

За інформацією порталу Поділля.News.

Про масштаби будівництва свідчить відео:

Найпотужніший завод Європи — у Старокостянтинові!Дорогі старокостянтинівці, напевне вже всі знають, що у нашому місті будується великий олійно-екстракційний завод «Кернел». Але оскільки він розташований на самій окраїні, мало хто повною мірою розуміє масштаби цього підприємства. Пропоную побачити все на власні очі. Це високотехнологічний та дійсно найпотужніший завод з переробки масляних культур у Європі. За рік він перероблятиме 1 мільйон тон насіння соняшнику. Щодоби підприємство зможе приймати 5 000 тон насіння автотранспортом та 2 000 тон залізничним сполученням. А добова потужність переробки становитиме: соняшник – 3 000 тон, соя — 1300 тон та рапс — 1300 тон. Добігає завершення перша черга будівництва, що включає адміністративну будівлю та елеваторний комплекс. Друга черга буде здана до кінця 2021 року. Агрохолдинг «Кернел» інвестує у весь проект 130 мільйонів доларів. Також тут працюватиме унікальна альтернативна теплоелектростанція потужністю 23 МВт, що вироблятиме струм із відходів виробництва — лузги соняшникового насіння. І все це стало можливим завдяки сприятливому економічному клімату нашого міста, над створенням якого сумлінно працює вся команда міської ради. Переконаний, що цей проект буде ефективним прикладом іншим інвесторам, які в майбутньому вирішать пов’язати свій бізнес із нашою ОТГ.

Опубліковано Миколою Мельничуком Середа, 5 серпня 2020 р.

https://elevatorist.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту