Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

На пшеничних біржах триває спекулятивне зростання цін

Назад до всіх новин

Торги на пшеничних біржах у п’ятницю проходили на тлі зростання попиту на фізичному ринку з боку імпортерів, що підтримало котирування.

Завдяки перемозі французької пшениці на тендерах в Алжирі та Тунісі та активному відвантаженню в портах європейські біржі завершили п’ятницю зростанням.

Травневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на паризькій MATIF виросли на 1,5 €/т до двотижневого максимуму 189,25 €/т або 214,35 $/т.

Проте ціни на пшеницю нового врожаю продовжують знижуватися під тиском сприятливих для сівби ярих культур погодних умов та відмінного стану посівів озимої пшениці. Вересневі ф’ючерси на пшеницю впали на 1,25 €/т до 177 €/т, грудневі – на 1 €/т до 180,25 €/т.

Спекулянти розігрівають американські біржі занепокоєнням щодо стану посівів озимини, які на поточній стадії розвитку дуже вразливі. Крім того, холодна погода затримує сівбу ярої пшениці.

Експортні продажі пшениці з США вже склали 87%, що на 3% перевищує тогорічний рівень, проте на 10% поступається середньому 5-річному показнику. Американська пшениця наразі найдешевша на світовому ринку, тому трейдери сподіваються на активізацію продажів до закінчення сезону.

Травневі ф’ючерси в США виросли:

на 3,49 $/т до 169,84 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
на 2,39 $/т до 162,77 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
на 0,83 $/т до 203,83 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

Ціни на російську пшеницю продовжують знижуватися. Ціни попиту на пшеницю з протеїном 12,5% опустилися до 210-220 $/т FOB, хоча ціни пропозицій залишилися на рівні 225-228 $/т FOB. Низькі ціни на пшеницю нового врожаю, який очікується на рівні 78-80 млн т, тиснуть на котирування старого врожаю.

Під врожай 2019 р. в Росії озимими зерновими засіяно 17,7 млн га, що на 615 тис га перевищує рівень попереднього року. На 91,5% площ озимі знаходяться в доброму або задовільному стані.

https://graintrade.com.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту