Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

В Україні настали оптимальні терміни для сівби озимих зернових

Назад до всіх новин

Кінець другої і початок третьої декади вересня характеризувалися теплою погодою з невеликою кількістю опадів на півдні, сході та заході країни, інформує УкрАгроКонсалт.

Середньодобова температура повітря в кінці другої і на початку третьої декади становила 19,5-22,1 ° С тепла і була вищою за норму на 3-5 ° С, однак на 0,6-3,0 ° С нижче торішньої величини. Максимальна температура повітря підвищувалася до 25-30 ° С тепла, грунт нагрівався до 40-42 ° С тепла. Мінімальна температура повітря знижувалася до 8-14 ° С тепла (на поверхні грунту до 5,3-15,5 ° С тепла).

Почалися оптимальні терміни для сівби озимих зернових культур. Опади, що випали в кінці першої і середині другої декади вересня, поповнили запаси продуктивної вологи в орному шарі ґрунту на площах, призначених під посів озимих зернових культур, які до цього характеризувалися як недостатні.

Озимі зернові, посіяні до 10 вересня, знаходяться у фазі повних сходів.

Продовжується сівба озимого ріпаку. На раніше засіяних полях (в серпні) спостерігається поява 1-3-х справжніх листків. В цілому стан посівів задовільний і хороше.

УкрАгроКонсалт

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту