Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Озимі в Україні мають гарну регенераційної здатністю – вчені

Назад до всіх новин

Рослини озимих культур в Україні в цілому мають гарну регенераційну здатність при їх відрощуванні. Про це свідчать результати аналізів монолітів, відібраних 22 лютого вченими Інституту сільського господарства Північного Сходу Національної академії аграрних наук України, повідомила 26 лютого прес-служба НААН.

«Ступінь перезимівлі рослин оптимальних строків сівби в середньому по сортах складає 98-99% рослин і 97,2% стебел. В даний час стан рослин озимих оцінюється як задовільний і хороший», – йдеться в повідомленні.

Як відзначають вчені, в подальшому догляд за рослинами озимих зернових буде базуватися на їх фізіологічному стані під час відновлення весняної вегетації (середньо-багаторічна дата – 4 квітня), розвитку рослин, течії погодних умов, а також ресурсного забезпечення суб’єктів господарювання.

«Фітосанітарний стан посівів озимих зернових культур в даний час переважно добрий, однак, на листових пластинках нижнього ярусу озимого ячменю спостерігається розвиток септоріозу та гельмінтоспоріозу. Поширеність мишоподібних гризунів в умовах цього року незначна і не перевищує економічний поріг шкодочинності (ЕПШ», – додали експерти.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту