Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Наслідки обмеження експорту зерна були б катастрофічними для аграрного сектору -УЗА

Назад до всіх новин

«Українська Зернова Асоціація» (УЗА) підтримує рішення Уряду в боротьбі з поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє прес-служба УЗА.

«Будь-які обмеження експорту зерна з України мали б катастрофічні наслідки в першу чергу для сільського господарства країни (оскільки ми споживаємо невелику частину вирощеного зерна – це призвело б до скорочення посівів, відповідно падіння показників збору врожаю), а потім і для всієї економіки країни», – зазначив президент УЗА Микола Горбачьов.

В умовах падіння глобальної економіки експорт зернових відіграє критичну роль у формуванні ВВП і валютної виручки країни. За 2019 року експорт зернових приніс Україні $ 9,8 млрд.

«Ми вдячні уряду за їх зважену позицію, зокрема щодо збереження експорту зернових – пункти пропуску на кордоні через які проходить експорт працюють і Україна продовжує експортувати зернові», – зазначив Микола Горбачьов.

Згідно з повідомленням, в УЗА підготували для Уряду пропозицію з 10 першочергових тактичних кроків, які допоможуть аграріям вистояти під час світової економічної кризи, продовжити вирощувати і експортувати зерно, і відповідно, заробляти гроші для себе і для бюджету країни.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України прийняв рішення ввести режим надзвичайної ситуації, і продовжити дію карантину по всій країні на 30 днів.

https://latifundist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту