Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ВАЙТЕРРА УКРАЇНА розширила свою мережу внутрішнього складського зберігання

Назад до всіх новин

У травні ВАЙТЕРРА УКРАЇНА розширила свою мережу внутрішнього складського зберігання, придбавши елеватор у Вінницькій області. Будучи ключовим учасником глобального постачання продовольства у світі, VITERRA прагне підтримувати українську сільськогосподарську галузь, продовжуючи інвестувати в планування та проекти, які сприяють її довгостроковому зростанню та розвитку.

Пеньківський елеватор має потужність зберігання 26 тис. тонн і може приймати 3 тис. тонн зерна на добу. Він також здатний відвантажити до 54 залізничних вагонів протягом 40 годин.

Кантрі менеджер ВАЙТЕРРА УКРАЇНА Олексій Деркач поділився новиною з колегами у своєму щомісячному листі. «Я хочу подякувати колегам з наших регіональних офісів, а також командам фінансів, юристів, логістики, харчової безпеки та HSE за їх роботу над цим проектом», – додав Олексій.

Придбання цього елеватора спрямоване на збільшення прямих закупівель агропродукції безпосередньо від виробників у регіоні та її відвантаження до глибоководних портів України.

 

 

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту