Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Нібулон» посилив власний парк 54 вагонами виробництва ДМЗ «Карпати»

Назад до всіх новин

Компанія «Нібулон» поповнила власний парк 54 новими вагонами. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу аграрної компанії.

Зауважується, що новий рухомий склад надійшов та введений в експлуатацію наприкінці 2021 року. Вагони побудувало львівське підприємство ТОВ «ДМЗ «Карпати». Це вже другий приклад співпраці двох компанії. У межах першого придбали 108 вагонів-хоперів моделі 19-6869, призначених для транспортування зерна й інших харчових сипких вантажів магістральними залізничними коліями та коліями промислових підприємств. Вагомою перевагою саме цієї моделі є збільшений об’єм кузова (120 м3) та вантажопідйомність (70,5 т). Цього разу закупили такі ж вагони.

«Сьогодні вагонний парк «Нібулона» складається із 162 одиниць та значно оптимізує роботу компанії на рейках, адже завдяки максимально ефективній роботі сучасного перевантажувального термінала у Миколаєві та комплексів із приймання та відвантаження зернових й олійних культур середній час навантаження маршруту вагонів становить лише 1 добу, що дає змогу робити із центру країни до Миколаєва 5—6 обертів на місяць», — наголосили у пресслужбі.

Також повідомляється, що за останній рік підприємство транспортувало лише власними вагонами 383 тис. т вантажів, що дало змогу замінити роботу 15 тис. 950 вантажівок на автошляхах. «І тепер компанія продовжить це робити ще ефективніше, оскільки оновлені можливості вагонного парку за умови 6 обертів зросли до 68 тис. т на місяць», — зауважили у пресслужбі.

Як повідомлялося раніше, компанія «Нібулон» перевезла власними вагонами півмільйона тонн збіжжя.

https://www.railinsider.com.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2022.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту