Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Нібулон» поповнив флот модернізованою баржею проекту В5000М

Назад до всіх новин

Судноплавна компанія ТОВ «Сільськогосподарське підприємство «Нібулон» отримала нове несамохідне судно проекту В5000М (модернізований), яке вже вирушило у свій перший рейс для виконання плану щодо переорієнтування вантажопотоків на водні шляхи і розвитку національного судноплавства. Про це повідомила прес-служба компанії.

На перевантажувальному терміналі ТОВ «СП «НІБУЛОН» у Миколаєві нове несамохідне судно NBL-037М, збудоване ТОВ «Суднобудівно-судноремонтний завод «Нібулон», прийняло перший вантаж — високоякісну кукурудзу”, — вказала прес-служба.

У супроводі буксира судно вирушило у перший рейс на зовнішній рейд Миколаївського морського порту біля Очакова. Продукція буде відвантажена на закордонне судно та доставлена на Піренейський півострів — до Іспанії.

Несамохідні судна В5000М є розвитком серії проекту В5000 і мають довжину 101 метр, ширину — 17 метрів, осадку — 3,75 метра, вантажопідйомність — 5 тис. тонн. Баржі мають два трюми загальною місткістю 7 тис. кубометрів. Район плавання — змішаний (річка-море), клас — льодовий. Унікальна модернізована конструкція носової та кормової частин суден значно покращує прохідність та маневреність.

Загалом на сьогодні В5000М — найсучасніший суднобудівний проект заводу у загальному переліку збудованих несамохідних суден”, — наголосили в «Нібулоні».

Всього судноплавна компанія «Нібулон» замовила будівництво чотирьох таких суден, які мають бути збудовані до початку нового маркетингового року. Вже найближчим часом суднобудівний завод поставить другу одиницю і активно працює над зведенням решти.

Загалом у 2022 році «Нібулон» планує отримати шість нових несамохідних суден і, таким чином, повністю забезпечити власні потреби для ефективної роботи на зовнішньому рейді. Це дозволить комплексно покращити роботу судноплавної компанії за цим напрямком.

ТОВ «СП «Нібулон» (засноване у 1991 році) — один із найбільших операторів зернового ринку України, володіє розгалуженою мережею з 27 елеваторів, у тому числі 13 річковими перевантажувальними терміналами: 10 філій — на Дніпрі, 2 філії — на Південному Бузі, а також власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту. Потужності зберігання зерна на річці становлять 1,13 млн тонн. Власний флот судноплавного підрозділу налічує понад 80 суден. У 2021 році «Нібулон» відвантажив на експорт 5,64 млн тонн сільгосппродукції, що є абсолютним рекордом річної перевалки за час його діяльності.

Компанія у 2020-2021 МР експортувала 4,6 млн тонн зернових та олійних. Обсяг вантажоперевезень внутрішніми водними шляхами у 2020-2021 МР збільшився порівняно з 2019-2020 МР на 11% — до 4,3 млн тонн.

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2022.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту