Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Агровіста» відвантажила на рейді 1 млн тонн зернових з початку сезону

Назад до всіх новин

Агрохолдинг «Агровіста» з початку 2021-2022 маркетингового року (МР, липень 2021 — червень 2022) відвантажив близько 1 млн тонн вантажів на рейдах портів Одеса, «Південний», Херсон та Миколаїв. про це повідомила прес-служба холдингу.

У тому числі відвантажено понад 300 тис. тонн зернових культур, що були перевезені річками України, звільнивши автошляхи від транспортного навантаження”, — вказала прес-служба.

У вересні 2021 року «Агровіста» виконала тестові шлюзування баржо-буксирними складами, що включають буксир та дві баржі, на Каховському шлюзі.

У серпні 2021 року судноплавний підрозділ холдингу «Агровіста» розпочав доставку зернових вантажів баржею класу річка-море до порту «Південний».

Холдинг «Агровіста» (раніше — група компаній «Украгроком» та «Гермес-Трейдинг») володіє елеваторними, переробними та перевалочними підприємствами, у тому числі — Світловодським річковим терміналом (потужність одноразового зберігання зерна — 94 тис. тонн) та власною судноплавною компанією. Власний флот компанії представлений двома буксирами-штовхачами та чотирма несамохідними баржами сумарною місткістю близько 8 тис. тонн, що дозволяють щорічно перевозити близько 150 тис. тонн зерна. Флот здійснює перевезення зерна до портів Миколаєва та Херсона.

У 2020 році флот судноплавної компанії поповнила баржа (головне судно проекту Д-6000 максимальною вантажопідйомністю 6 тис. тонн), побудована «Дунайсудносервісом» та «Дунайсудноремонтом» (обидва — Ізмаїл).

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2022.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту