Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Робочий сніданок з журналістами з Африки

Назад до всіх альбомів 14.11.2023 ,

Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов взяв участь в робочому сніданку з журналістами з Африки, організованому українським Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine в рамках ініціативи Президента України з активізації комунікації України з країнами Африки.

Микола Горбачьов розповів про потенціал України в зерновому виробництві та її роль для забезпечення глобальної продовольчої безпеки.

Президент УЗА наголосив, що російська агресія проти України перешкоджає українському експорту зерна на світовий ринок та завдає збитків українським аграріям і це може суттєво вплинути на здатність України, яка забезпечує 10% всього світового експорту зерна, залишатися надійним постачальником продовольства до країн, які його потребують.

Без українського зерна на світовому ринку споживачі зіштовхнуться з дефіцитом, який призведе до зростання цін. В результаті, розвинуті країни заплатять за це продовольчою інфляцією, а для незаможних країн світу зерно стане менш доступним. Це матиме великі як економічні, так і соціальні наслідки. Вирішення цієї проблеми – припинення російської агресії проти України.

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту