Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Україну переобрано до складу Міжнародної ради по зерну

Назад до всіх новин

В Лондоні відбулося засідання Міжнародної ради по зерну (IGC), за результатами якого Україну переобрали до Адміністративного комітету IGC на 2024-2025 рік. Про це повідомив народний депутат України, заступник голови комітету парламенту з питань аграрної та земельної політики Cтепан Чернявський.

За словами нардепа, на засіданні були присутні представники країн-виробників та країн-імпортерів зерна. Чернявський повідомив, що вони обговорили вплив війни в Україні на забезпечення продовольчої безпеки у світі.

Українська сторона наголосила на збалансованості політики українського уряду у глобальній торгівлі та стійкості національного агросектору. За словами Чернявського, завдяки цьому Україна змогла досягти позитивних результатів на зовнішніх ринках зерна в умовах війни. Нардеп також повідомив, що делегація рф, не приймала участі в дискусії, а лише фіксувала позиції країн-учасниць.

Завершено мій тижневий візит до Лондону, де прийняв участь у конференції  IGC Grains Conference 2024. За результатами засідання Міжнародної ради по зерну (IGC) Україну переобрано до Адміністративного комітету IGC на 2024-2025 рр. як одну з 8 найбільших держав-експортерів зерна. Загалом прийняті рішення в цілому відповідають інтересам нашої країни» – зазначив Степан Чернявський.

https://ukragroconsult.com

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту