Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Ставки фрахту перевезення костерами з Дунаю стабільні, для хендісайзів та панамаксів з Одеси – знизилися

Назад до всіх новин

На поточному тижні ставки фрахту на перевезення зерна костерами з дунайських портів України майже не зазнали змін, тоді як у сегментах хендісайзів та панамаксів у глибоководних портах Одеси спостерігалося зниження.

Про це повідомила компанія Atria Brokers.

Станом на 28 березня, ставки на перевезення кукурудзи костерами 6000 т з портів Рені та Ізмаїл у напрямку Мармари знизилися на 1 USD/т – до 26-27 USD/т. Для всіх інших напрямків фрахт залишився без змін: до східного узбережжя Греції – 30-32 USD/т, східного Середземномор’я – 35-37 USD/т, східного узбережжя Італії – 40-42 USD/т, Ізраїлю – 41-42 USD/т, Іспанії – 45-46 USD/т, іспанської Севільї – 50 USD/т.

Ставки фрахту на перевезення кукурудзи хендісайзами з глибоководних портів Одеси переважно знижувалися. До середземноморського узбережжя Єгипту вони опустилися на 1-2 USD/т до 29-30 USD/т, до Італії та Іспанії – на 1 USD/т до 31-32 USD/т та 33-34 USD/т відповідно. Ставки до Тунісу залишилися на рівні 36-38 USD/т.

Фрахт на перевезення кукурудзи панамаксами з глибоководних портів Одеси до Китаю знизився на 2 USD/т за тиждень – до 60-62USD/т.

Фрахт на перевезення кукурудзи баржами на Констанцу залишився на рівні 11 EUR/т. Для соняшнику ставки на Русе/Сілістра також стабільні – 17 EUR/т.

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту