Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Аграрні асоціації звернулися до Президента з проханням скасувати Наказ Одеської ОВА щодо експорту зерна

Назад до всіх новин

Аграрні асоціації звернулася до Президента та інших органів влади з проханням скасувати Наказ Одеської ОВА та командувача угруповання військ «Одеса» щодо експорту зерна

Аграрні асоціації та спілки, зокрема Українська зернова асоціація, Всеукраїнський аграрний форум, Аграрний союз України, Всеукраїнська аграрна рада, Українська аграрна конфедерація, Український клуб аграрного бізнесу звернулася до Президента України Володимира Зеленського з проханням ініціювати скасування Наказу Голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації та Командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса»-№19 від 18 серпня 2023 року «Про деякі питання фінансової дисципліни в умовах правового режиму воєнного стану», який значно ускладнює експорт зерна через Одеську область та як показав аналіз документу юристами, ухвалений поза межами повноважень, порушує Конституцію України та суперечить законам України, а також несе значні корупційні ризики.

На думку аграрних асоціацій, Наказ №19 від 18 серпня 2023 року, замість боротьби з тіньовими схемами фактично призвів до ускладнення роботи провідних експортерів зерна. Як відомо, наслідки дії Наказу вже відчутні на зерновому ринку, зокрема вже зупинені відвантаження зерна через Дунайські порти, флот простоює, а аграрії несуть збитки. Окрім того, цей Наказ має і негативні наслідки для бюджету країни та її репутації надійного постачальника продовольства на світовий ринок.

Так, УЗА зверталася до Голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації та Командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» минулого місяця з проханням скасувати Наказ, який ускладнює роботу експортерів зерна і навіть призвів до зупинки навантаження зерна в портах Дунаю. На жаль, заклик асоціації не був почутий.

Аграрні асоціації вимушені звернутися до Президента України з проханням ініціювати скасування цього Наказу, а також до Антимонопольного комітету та Державної регуляторної служби через порушення антиконкурентного законодавства та принципів державної регуляторної політики.

Так, аналіз Наказу юристами міжнародної юридичної компанії Interlegal на прохання УЗА показав, що Наказ передбачає додаткові документальні вимоги до експортерів зі сторони контролюючих органів при оформленні вантажів у режимі експорту. Такі вимоги не передбачені митним законодавством. Ба більше, законодавство безпосередньо не надає військовому командуванню та військовій адміністрації повноваження щодо впровадження нових порядків, строків митного оформлення вантажів та виконання суб’єктами господарювання податкових зобов’язань.

Крім того, в Наказі не обґрунтована законна необхідність його прийняття, не визначено, яким чином виконання Наказу вплине на створення належних умов стабільної роботи цивільного судноплавства в Чорному морі, забезпечення фінансової дисципліни, обліку та звітності.

Військова адміністрація та військове командування мають дискреційні повноваження, водночас реалізація цих повноважень повинна відбуватися у межах законів України. Жодним чином військова адміністрація та військове командування не мають права здійснювати дискреційні повноваження, якими наділенні Верховна Рада України чи Кабінет Міністрів України.

До прикладу, в пункті 1 Наказу зазначається, що суб’єктам господарської діяльності рекомендується надати Одеській митниці (підпорядкованим митним постам) митні декларації типу «РР» за десять календарних днів до дати фактичного навантаження майна (вантажу). На день подачі митної декларації типу «РР» усі податкові накладні щодо товару, що фактично буде навантажений, мають бути зареєстровані. Водночас Порядок, на відміну від Наказу, вже не надає рекомендацій, а прямо визначає обов’язок щодо надання митної декларації за десять календарних днів до дати фактичного навантаження майна (вантажу) та реєстрації податкових накладних до подачі митної декларації.

При цьому митне та податкове законодавство не передбачає таких вимог, а саме законодавство України жодним чином не пов’язує подачу митної декларації з завантаженням товару / вантажу на судно. Податковий Кодекс не передбачає обов’язку платників податків здійснювати реєстрацію податкових накладних до подачі періодичної митної декларації при експорті товару. Ба більше, Податковий кодекс України передбачає, що митне оформлення передує створенню податкової накладної, і надає право платнику податків зареєструвати цю податкову накладну як мінімум протягом 15 календарних днів. Отже, положення Наказу та Положення до нього суперечать Податковому та Митному кодексу України.

Компанія «Interlegal» також зазначила, що відповідно до статті 117 Конституції України нормативно-правові акти органів виконавчої влади підлягають реєстрації в порядку, встановленому законом. Критерієм чинності таких актів та їх застосування є державна реєстрація нормативно-правових актів у Міністерстві юстиції України та занесення до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів. Наказ не зареєстрований Міністерством юстиції України, тому не є нормативно-правовим актом. Більше того, відповідно до ст. 92 Конституції України, виключно законами України визначаються засади зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності, митної справи. Також виключно законами України встановлюються система оподаткування, податки і збори.

Таким чином, наявні достатні підстави вважати, що спільний наказ № 19 «Про деякі питання фінансової дисципліни в умовах правового режиму воєнного стану»:

  • не є нормативно-правовим актом;
  • не є складовою податкового законодавства;
  • не є складовою митного законодавства.

Судячи зі змісту Наказу та Порядку, вони порушують усі принципи регуляторної політики у сфері господарської діяльності. А порушення хоча б одного принципу державної регуляторної політики є підставою для скасування або внесення змін до акту. Отже, Наказ може бути направлений до Державної регуляторної служби України, яка за результатами проведення експертизи має право зобов’язати орган, що видав наказ, внести у нього відповідні зміни або скасувати.

Наказ діє тільки на території Одеської області, що суттєво обмежує діяльність суб’єктів господарювання, які експортують вантаж через Одеську митницю, при цьому нові правила митного оформлення та виконання податкових зобов’язань не поширюються на суб’єктів господарювання, які використовують інші логістичні шляхи, наприклад через залізничну дорогу та автомобільний транспорт через митні, прикордонні переходи на заході України.

Отже, Наказ може спотворювати конкуренцію на галузевому рівні у сфері перевезення у режимі експорту товарів, заразом вносить конкурентні перепони у перевезеннях зернових вантажів морським транспортом через порти Одеської області та іншими видами транспорту при перетині державного кордону в Одеській області.

У свою чергу митниця, податкова, БЕБ при виконанні нових нормативних положень, що створюють новий публічний порядок, аналогічно повинні керуватися виключно відповідним законом, кодексом, а не актом, що не має державної реєстрації.

Враховуючи вищевикладене, можна дійти висновку, що спільний наказ № 19 «Про деякі питання фінансової дисципліни в умовах правового режиму воєнного стану» та Порядок прийняті за межами повноважень, не відповідають Конституції України та законам України.

 

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту