Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ HACCP НА ЕЛЕВАТОРАХ УКРАЇНИ

Назад до усіх подій календаря

У зв’язку з великою кількістю запитів на отримання уточнень щодо впровадження НАССР елеваторами та з метою додаткового роз’яснення законодавчих змін, що стосуються впровадження процедур НАССР на вітчизняних зернозберігальних та зернопереробних підприємствах, Українська зернова асоціація організовує додатковий практичний семінар «Впровадження системи НАССР на елеваторах України».

Вартість участі в семінарі для представників елеваторів становить 1000,00 грн для однієї особи. Знижка на оплату семінару діє для членів УЗА  у розмірі 30%. Для формування рахунку та акту виконаних робіт просимо надіслати копію Витягу з Єдиного державного реєстру, інформацію про підприємство (розрахунковий рахунок, назва банку, МФО, ІПН, номер свідоцтва, адреса, телефон).

Для реєстрації в день проведення семінару учасникам мати із собою паспорт.

Просимо надати ваші реєстраційні дані до 28 листопада 2018 року.  Для реєстрації необхідно заповнити онлайн форму: https://goo.gl/forms/xzrpnUh9vrjBmMz32

Нагадаємо, 20 вересня 2015 року набув чинності Закон Україн и «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Зазначений закон передбачає впровадження в Україні європейської моделі системи гарантування безпеки і якості продуктів харчування, що базується на процедурах HACCP.

Також, 21 грудня 2017 ухвалено Закон України «Про безпечність та гігієну кормів», відповідно до якого, вимоги по впровадженню системи НАССР розповсюджуються на операторів ринку кормів, що здійснюють виробництво, обіг та використання кормів.

Основною метою впровадження системи НАССР є гармонізація та адаптація вітчизняних стандартів у сфері якості та безпеки харчових продуктів та кормів до законодавства Європейського Союзу.

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів є основним регулятором ринку харчових продуктів в Україні, яка здійснює державний контроль за впровадженням постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР).Відповідно до законодавства України, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, починаючи з 20 вересня 2018 року має право перевіряти потужності, які провадять діяльність з харчовими продуктами, у складі яких відсутні необроблені інгредієнти тваринного походження на предмет впровадження системи HACCP.

Для отримання додаткової інформації щодо проведення практичного семінару звертайтесь до контактної особи Української Зернової Асоціації за електронною адресою: inbox@uga.ua або за телефоном: +38 044 492 39 68 (Людмила Каплун).

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту