Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА КЛИЧЕ БІЗНЕС ПОГОВОРИТИ ПРО ІНВЕСТИЦІЇ В НОВІ ЕЛЕВАТОРИ

Назад до усіх подій календаря

Бізнес – конференція «Старий VS Новий. Чому будівництво нового елеватору вигідніше ніж ремонт і модернізація старого?»

Українська зернова асоціація за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України оголошує про проведення бізнес конференції, що присвячена питанню ефективності зберігальних та переробних потужностей зернового ринку: «СТАРИЙ VS НОВИЙ. ЧОМУ БУДІВНИЦТВО НОВОГО ЕЛЕВАТОРУ ВИГІДНІШЕ НІЖ РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЯ СТАРОГО?».

Конференція відбудеться 25 вересня 2019 року у конференц залі готелю Русь за адресою
м. Київ, вул. Госпітальна 4.

Під час конференції відомі експерти та фахівці продемонструють «на пальцях» переваги абсолютно нових зберігальних чи переробних потужностей над старими чи відремонтованими. Під час заходу Ви зможете безпосередньо отримати відповіді на всі питанні, про які вагались запитати. Кращі спікери, якісні доповіді та найголовніше активна дискусія між учасниками конференції в один час та одному місці.

Як відомо, Україна впевнено рухається до позначки в 100 млн т виробництва зерна та 70 млн т експорту, що зумовлює потребу в додаткових виробничих потужностях. За різними оцінками, сьогодні налічується близько 1100 елеваторів, що мають сукупний об’єм одночасного зберігання близько 40-45 млн т. Здебільшого, зернозберігальні та переробні потужності будувались ще за часів Радянського Союзу понад 30 років тому, а деякі навіть понад 100 років тому. Відповідно, в ті часи були зовсім інші запити на зерно, відтак і можливості таких підприємств значно менш ефективні.

Враховуючи тенденції розвитку зернової галузі, зокрема, зберігальної та переробної, сучасність вимагає більш ефективного підходу до потужностей. Зокрема, за оцінками експертів побудова нового елеватора значно вигідніша економічно та фінансово ніж модернізація старого. Крім того, враховуючи логістичні тенденції України, більш сучасні елеватори мають переваги у транспортуванні зерна.

Все це приводить ринок до необхідності повного оновлення застарілих потужностей зберігання та переробки зерна. Саме тому актуальність проведення конференції, де всі зацікавлені сторони зможуть обговорити шляхи вирішення ситуації з оновлення потужностей, сьогодні фіксується в кожному регіоні країни.

Нове будівництво це не лише економічні та фінансові переваги для бізнесу, це і додаткові інвестиції в регіон та соціальні переваги для місцевого населення.

Все це та багато іншого буде детально розкрито під час заходу. Приходьте та дізнавайтесь більше!

Реєстрація на конференцію

Вартість участі у конференції:

До 1 вересня 3 000 грн

З 1 по 15 вересня 3 500 грн

З 15 вересня до початку конференції 4 000 грн

Для компаній учасниць УЗА діє знижка 30%

Щодо участі чи акредитації ЗМІ: Людмила Каплун +38096 934 76 21

Щодо партнерства, спонсорства чи іншої співпраці – Іващенко Сергій +380931992500

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту