Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Навчальний курс GAFTA “Основи Торгівлі”

Назад до усіх подій календаря

Міжнародна Асоціація Торгівлі Зерном і Кормами GAFTA запрошує взяти участь у триденному навчальному курсі «Основи Торгівлі», який пройде 11-13 грудня 2018 у м. Києві, Україна. Курс є частиною Програми Професійного Розвитку GAFTA (GPD).

Навчальний курс GAFTA “Основи Торгівлі” призначений для фахівців, які починають кар’єру у сфері торгівлі зерновими, хочуть розібратися в основах торгового процесу і розширити знання про контракти GAFTA.

На курсі будуть розглянуті теми, які дають базові знання про торгові процеси, починаючи з укладення контракту, визначення ризиків та їх зменшення, поставки товару, і закінчуючи питаннями, що робити у разі виникнення суперечок.

Для реєстрації на навчальний курс перейдіть за посиланням і натисніть кнопку “BOOK” внизу сторінки.

Якщо ви вперше на сайті GAFTA, натисніть “Register”, зареєструйтеся на сайті і перейдіть до бронювання участі в навчальному курсі.

Мова навчального курсу – англійська, лекції та практичні заняття будуть супроводжуватися синхронним перекладом на російську мову.

Іспит:

Для отримання електронного сертифіката участі в курсі, необхідно успішно скласти іспит, який пройде в кінці третього дня курсу, 13 грудня.

Спонсор навчання: юридична фірма AVELLUM– провідна українська юридична фірма, яка надає повний спектр юридичних послуг з ключовою спеціалізацією в сферах фінансів, корпоративного права, вирішення спорів, нерухомості, податкового та антимонопольного права.

Вартість участі:

Для членів GAFTA – 1100 £.

Для не членів GAFTA – 1850 £.

У вартість навчання включено відвідування Різдвяної Зустрічі GAFTA, 13 грудня, 2018.

У вартість навчання не входить проживання та проїзд. Учасники самостійно організовують проживання і проїзд і несуть відповідні витрати.

Контакти:

events@gafta.com

Про місце проведення курсу буде повідомлено додатково.

http://gaftakyiv.com/programma-sobyitij-i-meropriyatij/obuchayushhij-kurs-gafta-%E2%80%9Cosnovyi-torgovli%E2%80%9D,-11-13-dekabrya-2018,-kiev

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту