Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Maritime Days in Odesa 2024

Назад до усіх подій календаря

20-21 червня чекаємо вас на щорічну конференцію Maritime Days in Odesa 2024. Локація – Одеса, дрес-код – business casual, настрій – піднесений.

Цього року все знову буде так, як ви (і ми) любимо:

 • два дні зустрічей з провідними експертами шиппінгу, логістики і зернотрейдингу
 • понад 15 спікерів, шістнадцять годин виступів, презентацій провідних експертів ринку
 • безліч корисної інформації,
 • живі розмови і гострі дискусії,
 • камерне спілкування з колегами і однодумцями
 • купа нових знайомств і корисних контактів у вашому телефоні,

20 червня обмінюємось думками в межах чотирьох тематичних панелей у форматі круглого столу. 21 червня слухаємо презентації наших експертів, міркуємо, аналізуємо і робимо висновки. 

Влаштовуйтесь зручніше і реєструйтеся, поки ми детальніше знайомимо вас із програмою заходу. Звертаємо вашу увагу, що реєстрація на кожен круглий стіл (20 червня) та реєстрація на конференцію (21 червня) за окремими посиланнями!

Деталі щодо круглих столів з формою реєстрації:

Деталі щодо кожного круглого столу будуть оновлюватися за посиланнями вище.

21 червня запрошуємо вас на одну з наймасштабніших конференцій, де наші спікери розкажуть про нову реальність експорту зернових Чорним морем, визначать кандидатів на звання «Логістичні успіхи року / Невдачі року», поділяться, які плани на майбутнє має зерновий і логістичний бізнес і як взагалі прогнозувати якісь кроки в тих умовах, в яких змушений існувати український ринок.

Також у щільному графіку цього дня:

 • Чи є місце конкретним інвестиціям у логістичний бізнес зараз?
 • Які плани відновлення півдня України?
 • Чому Одеська область може затвердитись як логістична Мекка?
 • …І все, про що вам тільки захочеться спитати!

Трохи згодом познайомимо вас із спікерами, які цього року зійдуть на нашу трибуну. Хоча впевнені, ці імена ви і так вже добре знаєте.

Реєстрація вже відкрита! Усі деталі за посиланням – https://2024.grainandmaritime.com/ua/home-2/

Відкриє Maritime days 2024 круглий стіл «Кіпр для бізнесу і життя», присвячений можливостям і перевагам, які острів пропонує бізнесу (і не тільки).

Формат участі: гібрид
Union Conference Hall (1 поверх) або онлайн – ZOOM
11:00-12:30
Участь безкоштовна за попередньої реєстрації

Впевнені, ця дискусія розвіє деякі стереотипи, що, можливо, сформувалися у вас щодо Республіки з давніх бізнес-давен. Адже сучасний Кіпр зовсім не такий, яким він був у буремних 2000-х.

Забудьте слово офшор! Наші спікери відкриють вам діловий Кіпр сьогодення – одну з найбільш привабливих європейських юрисдикцій для відкриття нової компанії і релокації існуючого бізнесу, чартерної діяльності, реєстрації яхти чи переїзду усією родиною. Юрисдикцію з надійною репутацією, оптимальним податковим режимом, простими і зрозумілими умовами для підприємництва і високим рівнем корпоративного сервісу.

Якщо ви в пошуках «тихої гавані» для свого бізнесу, обов’язково завітайте на це обговорення!

Жодної теорії, тільки практика, практика і ще раз практика чекають вас на круглому столі «Marine insurance in the Black Sea. Focus on war risks and sanctions».

Формат участі: гібрид
Union Conference Hall (1 поверх) або онлайн – ZOOM
13:00-14:30
Участь безкоштовна за попередньої реєстрації
Мова: англійська (без перекладу)

Морське страхування з акцентом на військові ризики та санкції на численних прикладах реальних кейсів, які наші спікери прокоментують з різних точок зору – унікальна можливість навчитися на чужих помилках і дізнатись, як вирішуються складні прецеденти без того, аби самому брати в них участь. Серед іншого розповімо і про надцікаві для шиппінгу справи щодо блокування суден в українських портах, арештів, загальної аварії та багато інших.

Попереджений – значить озброєний! Якщо ви впевнені у тому, що для бізнеса цей вислів актуальний завжди, вам точно варто послухати.

Круглий стіл «Юридичні питання контейнерних перевезень зернових та олійних» – своєрідний правовий інтенсив для гравців, які ступили на стежину контейнерних перевезень.

Формат участі: гібрид
Union Conference Hall (1 поверх) або онлайн – ZOOM
15:00-17:00
Участь безкоштовна за попередньої реєстрації

Наші експерти-практики  розкажуть, з якими труднощами вони стикаються при роботі з лініями, а представники перевізників, звичайно ж, прокоментують ці ситуації зі свого боку.

Ви довідаєтесь про специфіку і правила роботи лінійних перевізників, коли лінія має право на демередж, утримання, реалізацію і знищення вантажу, що робити у випадку зміни маршруту чи відміни суднозаходу, а також у чому різниця між bill of lading, sea waybill, express release та коли і як їх використовувати.

Закриватиме перший день Maritime day 2024 круглий стіл Морської арбітражної комісії при Торгово-промисловій палаті України.

Формат участі: гібрид
Union Conference Hall (1 поверх) або онлайн – ZOOM
17:00-19:00
Участь безкоштовна за попередньої реєстрації

Представники UMAC  поділяться досвідом і результатами роботи морського арбітражу в критичний воєнний період. А ми, своєю чергою, вже готуємо питання щодо особливостей арбітражного розгляду справ за участю підсанкційних осіб і компаній та виконання винесених арбітражних рішень.

Долучайтесь до обговорення і дізнайтесь, які переваги має український морський арбітраж для забезпечення швидкого та ефективного вирішення спорів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ще події

BLACK SEA OIL TRADE
 • Конференція
 • 16. 07. 24
Візія України 2030
 • Форум
 • 04. 07. 24
Maritime Days in Odesa 2024
 • Конференція
 • 11. 06. 24
Maritime Days in Odesa 2024
 • Конференція
Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту