Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

III Міжнародна конференція GRAIN UKRAINE

Назад до усіх подій календаря

7–8 вересня в Одесі відбудеться III Міжнародна конференція GRAIN UKRAINE. Організатором події виступає група терміналів TIS,

співорганізатором – компанія IdeasFirst.

Експерти міжнародної конференції Grain Ukraine про перспективи чорноморського зерна в сезоні 2018/19

Темі експортного потенціалу України і пошуку ринків збуту буде приділено особливу увагу на міжнародній зерновій III міжнародної конференції GRAIN UKRAINE-2018, яка відбудеться 7-8 вересня в Одесі.

Згідно з даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, зернові надалі лідирують в українському аграрному експорті за підсумками першого півріччя 2018 року. Їх частка складає 36,8%, за ними слідують рослинні олії — 26,2% і насіння олійних культур — 7,5%. Головними імпортерами української агропродукції залишаються країни Азії (43,2% імпорту), на другому місці ЄС (30,4% імпорту), трійку замикають країни Африки (14,6% імпорту).

За оцінками експертів GRAIN UKRAINE, найбільш перспективними ринками збуту на сьогоднішній день є країни Азії та Африки, чому сприяє торгова війна між США і Китаєм, а також постійне зростання населення цих регіонів і брак власних зернових.

Як зазначив Хазем Сакер, старший трейдер Promising International Trading Co. DMCC (ОАЕ) і спікер конференції GRAIN UKRAINE, незважаючи на те, що українські зернові вже давно експортуються в Північну Африку, цей ринок залишається високо перспективним і не до кінця вивченим українськими компаніями. “Стрімке зростання населення (прогнозують, що до 2040 року воно подвоїться) є серйозним викликом для африканських країн, які складаються переважно з фермерських громад. Засухи, війни і політична нестабільність є головними викликами для розвитку аграрного сектора Африки. Відповідно, африканський континент залишиться об’єктом імпорту ще на довгий час, і гостро потребує інвестицій, щоб гарантувати продовольчу безпеку, – коментує Хазем Сакер. — Найбільш перспективними регіонами для розширення географії експорту причорноморських зернових сьогодні є Східне узбережжя Африки і Африканський Ріг. Йдеться про Судан, Еритрею, Кенію, Ефіопію, Джибуті і Сомалі. Зараз їх населення налічує близько 212 млн, і ця цифра постійно зростає. Необхідно офіційно відкривати якомога більше українських дипломатичних місій в цих регіонах. Україна досі досить слабо презентує свої можливості на офіційному рівні через комерційних аташе. Хоча це один з ключових інструментів для налагодження і укладення партнерських домовленостей”.

З оцінками пана Сакера згоден і Володимир Осадчук, генеральний директор COFCO Agri Ukraine, доповідь якого на Grain Ukraine буде присвячена тенденціям ринків збуту зернових культур з Чорноморського регіону в сезоні 2018/2019. “Основне розширення географії продажів відбуватиметься за рахунок збільшення споживання в країнах Азії і Африки. Йдеться про такі зернові як кукурудза, пшениця, соя, рапс, пивоварний ячмінь, а також шрот і соняшникова олія. Однак конкуренцію за ринки збуту сьогодні можна виграти за рахунок доступу до повного логістичного ланцюжка: від поля до кінцевого покупця”, — зазначає пан Осадчук.

Які особливості роботи в цих регіонах важливо брати до уваги українським експортерам? За рахунок чого сьогодні можна зміцнити свої позиції на цих ринках збуту? І чим варто ризикувати, щоб розширити географію експорту? Ці та інші питання будуть обговорюватися на зерновій конференції GRAIN UKRAINE, яку цього року відвідає понад 400 представників аграрної сфери з 10 країн.

З моменту заснування в 2016 році конференція GRAIN UKRAINE стала одною з найбільш очікуваних зернових подій року. Тут можна зустріти всіх ключових гравців ринку, а також офіційних осіб, представників міжнародних фондів та посольств.

Реєстрація на подію:

http://grain-ukraine.com/,

forum@ideasfirst.info

III МІЖНАРОДНА ЗЕРНОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

GRAIN UKRAINE 2018

7-8 вересня

Одеса, конференц-хол «Сади Перемоги»

тел. +38 044 362 59 14

Реєстрація на подію:

www.grain-ukraine.com

forum@ideasfirst.info

III МІЖНАРОДНА ЗЕРНОВА КОНФЕРЕНЦІЯ

GRAIN UKRAINE 2018

7–8 вересня

Одеса, конференц-холл «Сады Победы»

тел. +38 044 362 59 14

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту