Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Grain & Maritime Days in Odessa

Назад до усіх подій календаря

30 травня – 1 червня 2019 року морська столиця України стане центром зернової торгівлі та морської індустрії!

Grain & Maritime Days in Odessa – найбільший міжнародний захід із 18-річною історією, який об’єднує інтереси представників усіх галузей зернової та морської індустрії для ділового та неформального нетворкінгу!

Щорічно в травні захід збирає 500+ учасників із 40 країн світу – ключових менеджерів компаній зернового та морського бізнесу.

Чому Grain & Maritime Days in Odessa?

 • Ефективність, перевірена часом! Із 2002 року зерновий ринок України розвивався разом із зерновою конференцією АПК-Інформ, яку агентство організовувало щорічно в травні – практично на стику двох зернових сезонів.

 • Дати проведення є найбільш сприятливими для підбиття підсумків зернового сезону та прогнозування на майбутній

 • Кожна конференція – це 30+ спікерів із провідних світових аналітичних агентств, експертів зернового та морського бізнесу, міжнародних торгових та інвестиційних компаній

 • Потужний інформаційний майданчик, за підсумками якого кожен делегат отримує міні-дослідження щодо зернового ринку та морської індустрії у вигляді презентацій

 • Комфортне місце проведення, що сприяє інтерактивному обговоренню актуальних і злободенних питань розвитку світового й українського ринку зерна, логістики та морських перевезень

 • Неформальне спілкування та позитивні емоції, отримані як у рамках заходу, так і від приємного проведення часу в морській столиці України – Одесі

Grain & Maritime Days – 3D EVENT

Захід I 

30-31 травня – міжнародна конференція Grain & Maritime Days 

Ділова частина & networking 

Основні тези конференції

 • В Україні у 2018 р. зафіксовано черговий рекорд виробництва зернових та олійних культур, який склав понад 90 млн. тонн. У результаті сформувався рекордний експортний потенціал в обсязі понад 50 млн. тонн. Реалізація цього потенціалу ставить перед учасниками ринку глобальні виклики, пов’язані з посиленням глобальної конкуренції та необхідністю пошуку нових ринків збуту.

 • Основним глобальним фактором поточного та майбутнього сезонів є торговельне протистояння між найбільшими економіками світу – США, Китаєм та ЄС, яке має істотний вплив і на країни з економікою, що розвивається, змінюючи глобальну структуру врожаїв і платоспроможність країн-імпортерів. При цьому США відновлюють свої позиції ключового експортера зерна, пропонуючи конкурентні ціни на традиційних для України ринках.

 • Крім того, внутрішні економічні та геополітичні трансформації основних гравців на глобальному зерновому ринку істотно підвищують рівень ризиків для інвестування в агросектор, створюючи потенційну загрозу стабільності основних світових валют.

 • Досить гострими залишаються логістичні проблеми, як локального, так і глобального характеру. Для України проблема перевезень зернових вантажів залізницею, що стала хронічною, ускладнюється ризиком істотного скорочення вантажопотоків через порти Азовського моря. При цьому періодична ескалація конфлікту в Азово-Чорноморському басейні збільшує ризики для судновласників, що надає підтримку ставкам фрахту.

 • Для того щоб успішно впоратися з цими й іншими викликами, учасникам агроринку України вкрай необхідне обопільне розуміння проблем і завдань, а також узгодженість дій бізнесу та влади. Проведені урядом країни реформи щодо дерегуляції бізнесу в цілому сприйняті позитивно, але є далеко недостатніми і вимагають подальшої системної реалізації.

Український агробізнес вкотре доводить свою спроможність, забезпечивши рекордні обсяги виробництва в непростих економічних умовах, відкриваючи нові ринки, в тому числі й такі преміальні, як Японія, Сінгапур та інші, а також зміцнюючи позиції на ринку ЄС і розвиваючи перспективний органічний напрямок. Але глобальний ринок, що активно розвивається, вимагає якісно нових підходів до ведення аграрного бізнесу, а генерація прогресивних ідей можлива лише в ході професійних масштабних дискусій, до яких належить і Grain & Maritime Days in Odessa.

Ключові теми 

– Макроекономіка та геополітика: реалії 2019 року

– Світовий ринок зерна: виклики сезону-2018/19, очікування на 2019/20 МР

– Морські перевезення вантажів: глобальні перспективи, сучасні виклики, інвестиції

– Логістика як фактор впливу на експортні потоки зерна

– Український ринок зерна: за 20 млн. до 100

– В рамках конференції вперше ТОП-FACE зернового ринку та логістики. Нагородження компаній, що перемогли в таких номінаціях:

I. Термінал року

II. Трейдер року

III. Shipper року

IV.Експедитор року

Переможці в номінаціях визначатимуться за результатами незалежного голосування учасників ринку. Умови голосування та правила визначення номінантів буде розміщено на сторінці конференції. Слідкуйте за інформацією на http://grainandmaritime.com/ru/ і Grain & Maritime Days in Odessa у FB.

30 травня – Big Grain & Maritime Dinner

Ресторан «Марістелла Морська Резиденція» (вул. Бернардацці, 2А) 

Захід II

Odessa Shipping Dinner

Захід III

Футбольний турнір Odessa Shipping Cup 

Більш детальна інформація та реєстрація на сайті конференції

http://grainandmaritime.com/ru/events/about-gmd-ru.html

Детальну інформацію про умови участі, спонсорство та виступ із доповіддю ви можете отримати в оргкомітеті конференції:

ІА «АПК-Информ»

Interlegal

+380 562 320795+380 562 321595

Катерина Панасенко (дод. 113)

event@apk-inform.com

Олена Чередніченко (дод. 200)

chief_editor@apk-inform.com

+380 48 7037510

Алла Агбаш

dinner@grainandmaritime.com 

 

 

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту