2022-й став роком кардинальних змін на світовому ринку продовольства та зерна, насамперед внаслідок військового вторгнення Росії в Україну. Війна в Україні вплинула на всі сектори світової економіки, включаючи енергетичний, фінансовий, аграрний, логістику та багато іншого. Скорочення обсягів експортних поставок та порушення логістичних ланцюжків поставили під загрозу продовольчу безпеку у країнах, найбільш залежних від імпорту причорноморського зерна. Спільно Україна та Росія експортували близько 30% усієї пшениці та близько 18% кукурудзи у світі. За оцінками аналітиків, від постачання зерна тільки з України залежать понад 400 млн людей у світі. А ризики, з якими стикається Україна під час проведення посівної кампанії-2022/23, ще більше посилюють напругу на світовому ринку.
Ситуація в Україні запустила маховик глобальних трансформацій у світовій торгівлі, логістиці, чорноморському судноплавстві, фінансовій, правовій, страховій, юридичній сферах, і ми не можемо залишатися осторонь.
Найбільш актуальні питання світової торгівлі зерновими та логістики будуть розглянуті у рамках міжнародної конференції Grain&Maritime Days in Istanbul 2022 (Туреччина, 25 травня, готель INTERCONTINENTAL ISTANBUL).
На конференції у Стамбулі на вас чекають
Про що будемо говорити
У програмі лише актуальні питання та гарячі теми, дискусійні панелі з ключовими експертами.
Детальну інформацію про умови участі, спонсорство та виступ з доповіддю ви можете отримати в оргкомітеті конференції.
© Асоціація виробників,
переробників та експортерів зерна, 1997-2025.
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів
посилання на Українську зернову асоціацію обов'язкове.
При використанні в інтернет обов'язкове так само
гіперпосилання на https://uga.ua
Розробка сайту
Для реєстрації на сайті зверніться, будь ласка, до адміністрації УЗА admin@uga.ua