Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Форум зернопереробників-2018

Назад до усіх подій календаря

Асоціація «Борошномели України» спільно з журналом «Хранение и переработка зерна» оголошують проведення щорічної спеціалізованої конференції «Форум зернопереробників-2018» 28-29 вересня в м. Одеса.

Підтримку заходу надають IFC, FAO, EBRD.

Зернопереробна галузь останніми роками є одним з сегментів зернового ринку України, що найбільш активно розвиваються. При цьому щорічно зростають не тільки обсяги виробництва продуктів зерна (борошно, крупи, висівки та ін.), але і їхні поставки на зовнішні ринки, де українська продукція стає все більш популярною і затребуваною.

За підсумками перших 11 місяців 2017/18 МГ експорт пшеничного борошна з України сягнув 405,9 тис. тонн, що перевищило як показник аналогічного періоду попереднього сезону (359,4 тис. тонн), так і результат всього 2016/17 МГ. В цілому ж в поточному сезоні Україна може відвантажити на зовнішні ринки близько 430 тис. тонн даної продукції, а в 2018/19 МГ обсяг відвантаження може досягти 460 тис. тонн.

При цьому потенціал експорту української борошна може значно зрости, оскільки останнім часом все більш активний інтерес до закупівлі даної продукції для подальшого реекспорту, а також борошномельної пшениці для подальшої переробки в борошно проявляє Туреччина. Свідченням цього інтересу є запланована участь у роботі Форуму зернопереробників-2018 турецької делегації, до складу якої увійдуть понад 100 представників провідних зернових та зернопереробних компаній країни. Головною метою їх візиту є заявлений пошук потенційних партнерів для ведення спільного бізнесу в сфері виробництва і торгівлі продуктами зернопереробки.

Не менш динамічним є розвиток вітчизняного виробництва круп та пластівців, про що свідчать щорічно зростаючі обсяги виробництва та експорту даної продукції, а також впевнене нарощування виробничих потужностей в Україні.

Детальний аналіз поточної ситуації в зернопереробній галузі України, а також перспективи її подальшого розвитку в існуючих реаліях ведення бізнесу є основними завданнями Форуму зернопереробників-2018.

Головні теми форуму

  • Розвиток світового ринку борошна і круп: покупці і постачальники
  • Розробка стратегії розвитку борошномельно-круп’яної галузі України
  • Законодавче забезпечення протекціонізму при експорті продуктів переробки зерна
  • Сировина – драйвер чи обмежувач експорту продуктів зернопереробки
  • Ринок продуктів переробки зерна в Україні
  • Експорт української борошномельно-круп’яної продукції

Також у рамках форуму заплановано тренінг з експорту продуктів переробки зерна від Європейського банку реконструкції та розвитку.

З питань участі, спонсорства, виступу з доповіддю звертайтеся до оргкомітету конференції:

Святослав Ткаченко, керівник оргкомітету

+380633577359, +380562320795

zerno2@apk-inform.com

Катерина Панасенко, служба маркетингу

+380562321595 вн.113

event@apk-inform.com

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту