Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Елеватор Плюс 2019

Назад до усіх подій календаря

«Елеватор Плюс» – майданчик пошуку ефективних рішень для елеваторної галузі, 20—21 березня в PremierHotelLybid, м. Київ, проспект Перемоги, 1

Весняний цикл івентів для спеціалістів зернового ринку, які організовують журнал TheUkrainianFarmer і видавничий дім AGPMedia,  відкриє щорічна конференція «Елеватор Плюс», яка відбудеться 20-21 березня 2019 року в Києві.  На початку весни редакція традиційно, вже дев’ятий рік поспіль, збере елеваторників з усіх регіонів України,  щоб на старті нової польової кампанії обговорити  перебіг  поточного і плани на новий  сезон, відшукати шляхи вирішення нагальних проблем зерно зберігання в країні і окреслити перспективи розвитку галузі. 

Минулорічна конференція, в назву якої додалося слово «Плюс», стала першою, коли організатори розширили тематику обговорення, додавши до неї питання первинної переробки зерна, за рахунок якої елеватори можуть диверсифікувати власне виробництво. Цього разу тему зернопереробки буде продовжено – учасники ознайомляться з конкретними кейсами створенняна базі елеваторів супутніх бізнесів, що генерують для них додатковий прибуток.

Основні питання конференції:

– Затоварення елеваторів через проблеми з вивезенням зерна. Чи можливо подолати транспортний колапс?

-Державна підтримка елеваторобудівників. Як держава сприятиме збільшенню зерносховищ?

-Модернізація зернових стандартів і галузевих нормативів. Коли на елеваторному ринку з’являться  нові правила гри?

-Фітосанітарний стан і безпечність українського зерна. Чи зможемо успішно конкурувати на світових ринках?

-Сучасні технічні рішення для зерносховищ. На які пропозиції чекати від машинобудівників?

-Будівництво, реконструкція, інновації. Як підвищити технологічну ефективність елеватора?

-Зерносховище – стартовий майданчик для диверсифікації виробництва. Практичні кейси збільшення маржинальності елеваторних комплексів.   

В конференції візьмуть участь представники Міністерствааграрноїполітики та продовольства, Держпродспоживслужби, топ-менеджери провідних вітчизняних агрохолдингів, керівникиелеваторів, експерти, фахівці з логістики, спеціалісти проектних організацій, виробники елеваторного обладнання.

Організатори обіцяють дружню атмосферу і зручні умови роботи для учасників конференції, а спікери готують цікаві і змістовні доповіді й готуються до гострих запитань і фахових дискусій. В минулорічній елеваторній конференції  журналу TheUkrainianFarmer і видавничого дому AGPMediaвзяли участь більше ста представників зернозберігальної галузі.  Сподіваємось, що «Елеватор Плюс 2019» значно розширить коло своїх гостей і учасників.

Програму конференції і контакти організаторів для реєстрації учасників дивіться за посиланням

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту