Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Бобові – майбутнє планети

Назад до усіх подій календаря

Запрошуємо Вас 29 жовтня відвідати конференцію «Бобові – майбутнє планети».

 Внесіть участь в свої плани, щоб завжди бути в курсі актуальних новин!

Ключові ринки споживання бобових демонструють зростаючий тренд попиту. Туреччина обнулила імпортні мита на ряд зернових і бобових культур, так як в регіоні в поточному сезоні низький урожай через посуху, а Індія допустила імпорт сочевиці російського походження.

 При цьому Індія – основний споживач гороху – збільшить виробництво в поточному сезоні в порівнянні з попереднім на 12% з 23,03 до 25,72 млн т, що значно перевищить середній показник останніх 5 років в 22 млн т, що вище за очікування ринку, тому скорочення врожаю в Канаді через посуху поки не дає додаткової підтримки цінами.

Станом на 16 вересня, за даними МінАПК України, гороху було  обмолочено з 242,6 тис. Га або 100% площ при середній врожайності 2,4 т / га. Попередня оцінка врожаю – 581,77 тис т. Це на 20% більше торішнього результату українських фермерів, і відповідає урожаю 2019. З початку сезону закупівельні ціни на горох в Україні, як і Росії, ростуть слідом за цінами на пшеницю та інші корми на як внутрішньому, так і на зовнішньому ринку.

Як ці фактори  позначаться  на світовому аграрному ринку  дадуть експерти на VI міжнародній конференції «Бобові – майбутнє планети». Тому скоріше реєструйтеся і приєднуйтесь до грандіозної події зернобобових РИНКУ 2021.

Карантинні нормив’їзду в Україну

Сайт конференції

Реєстрація

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту