Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Аграрно-логістичний форум «Дніпро-Дунай-Чорне море» (частина I, Україна)

Назад до усіх подій календаря

ІА «АПК-Інформ» оголошує проведення аграрно-логістичного форуму «Дніпро-Дунай-Чорне море» (частина I, Україна)» 22-23 серпня 2018 р. в м. Миколаїв.

Партнерами заходу виступають міжнародна фінансова корпорація МФК, яка входить до Групи Світового банку, Швейцарська конфедерація, ТОВ «СП «Нібулон», Українська зернова асоціація.

Підтримку проведенню форуму надають асоціація «За розвиток річки Дніпро, як головної транспортної артерії України», міжфракційне депутатське об’єднання «За розвиток річок України», асоціація «Укрсудпром», Асоціація міст України.

Позиції Причорноморського регіону на світовому ринку зерна зміцнюються кожного року. Згідно з прогнозами на майбутній сезон, лише Україна і Росія сумарно забезпечать 20% світової торгівлі кукурудзою, 28% торгівлі пшеницею і 33% торгівлі ячменем.

Враховуючи нереалізований потенціал виробництва зерна та активний приріст експорту в регіоні, він залишається інвестиційно привабливим в сфері інфраструктурних проектів. Тільки в Україні найближчого року очікується введення в експлуатацію портових зернових терміналів загальною потужністю перевалки близько 14 млн. тонн на рік. Крім того, перспективним є напрямок розвитку річкових перевезень як Дніпром, так і Дунаєм.

Даними факторами обумовлено вибір організаторами зернового ринку країн Причорномор’я як однієї з ключових тем форуму.

В контексті даного питання планується максимально повне обговорення в ході роботи конференції поточного стану і перспектив розвитку зернового ринку Причорноморського регіону, а також його постійно зростаючого впливу на функціонування світового зернового ринку в цілому.

Ще однією важливою темою, яка буде обговорюватися в ході заходу, є розвиток транспортної інфраструктури Дніпра в рамках європейської програми Е-40 (транспортний коридор з портів Балтики до Чорного моря). В рамках розгляду цього питання будуть детально проаналізовані переваги даного проекту і перспективи, які він відкриває для організації ефективної логістики вантажів, розвитку міст.

Також учасники заходу отримають можливість відвідати одне з провідних суднобудівних підприємств України – суднобудівельно-судноремонтний завод компанії «Нібулон» – і ряд інших об’єктів аграрної інфраструктури Миколаївського регіону.

Цільова аудиторія форуму: виробники і переробники зернових і олійних культур, міжнародні торговельні компанії, сюрвеєри, порти, вантажовласники, фрахтувальники, брокери, інспекційні та логістичні компанії, банки, держкомпанії, інжинірингові компанії, галузеві асоціації, представники державних організацій та міжнародних структур, керівники міст України.

Детальну інформацію про умови участі в конференції, спонсорство і виступи з доповіддю надає служба маркетингу ІА «АПК-Інформ».

Оргкомітет конференції:

+380 96 410 29 34 – Катерина Панасенко

+380562 32-15-95 (дод. 113)

+380562 32-07-95, + 7495 789 – 44-19

event@apk-inform.com 

Ще події

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту