За прогнозами аналітиків Зернової біржі Росаріо, у 2025/26 МР Аргентина може досягти рекордного рівня експорту зернових та продуктів їх переробки – 105,1 млн тонн. Цей показник перевищить попередній сезон з 101,6 млн тонн та встановлений у 2018/19 році максимум у 104,1 млн тонн, повідомляє Reuters.
Очікується, що обсяг експорту зернових та олійних культур складе 64,7 млн тонн, з яких 62% припадатиме на кукурудзу. Водночас експорт олій та шроту оцінюється в 40,4 млн тонн, де основну частку становитимуть соєві боби, що підтверджує провідну роль Аргентини на світовому ринку сої.
Незважаючи на високий урожай у 146,4 млн тонн, зниження цін на міжнародному ринку призведе до того, що дохід у іноземній валюті залишиться на рівні попереднього сезону – близько $34,8 млрд. Це свідчить про стабільну економічну вигоду для країни навіть за умов коливань ринкових цін.
© Асоціація виробників,
переробників та експортерів зерна, 1997-2025.
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів
посилання на Українську зернову асоціацію обов'язкове.
При використанні в інтернет обов'язкове так само
гіперпосилання на https://uga.ua
Розробка сайту
Для реєстрації на сайті зверніться, будь ласка, до адміністрації УЗА admin@uga.ua