Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА запрошує учасників ринку долучитись до обговорення ініціативи щодо скасування ПДВ

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація запрошує учасників зернового ринку, профільні асоціації, державні органи та всіх зацікавлених сторін долучитись до обговорення ініціативи щодо скасування ПДВ.

10 травня 2018 року відбулась робоча зустріч компаній-членів УЗА та представників Державної фіскальної служби (ДФС), темою якої було обговорення існування тіньового ринку зерна та шляхи його стримування, а також повної ліквідації. У обох сторін – ДФС та бізнесу – присутнє розуміння, що тільки взаємними зусиллями можливо подолати тіньовий ринок зерна. Тож, було запропоновано такий крок, як ліквідація податку на додану вартість.

Сторони зазначали, що існування ПДВ в Україні значно ускладнює ведення бізнесу для компаній, які працюють в правовому полі. Наявність чималої кількості схем з відшкодування ПДВ в обхід законодавства в торгівлі сільськогосподарськими товарами ставить у нерівне становище відповідальний бізнес та компанії-порушників, створюючи останнім суттєві переваги.

Враховуючи, що тіньовий ринок загрожує абсолютно всім представникам бізнесу в Україні, УЗА просить Вас висловитись з приводу питання можливої ліквідації ПДВ. Також, просимо надати роз’яснення щодо того, які саме наслідки – позитивні чи негативні – відміни такого податку Ви вбачаєте та як це може позначитись на зерновий ринок.

 

Просимо надіслати ваші пропозиції до 28 травня 2018 року на електронну адресу: inbox@uga.kiev.ua

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2018.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту