Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

За 5 років врожай зерна в Україні може сягнути 113 млн т

Назад до всіх новин

Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов спрогнозував, що через 5 років врожай зерна в Україні досягне 113 млн тонн. Про це він заявив під час круглого столу, який провела Укрзалізниця для бізнесу.

“Ми зараз вирощуємо 98 мільйонів тонн зерна, а за нашими прогнозами через 5 років це буде вже 113 млн тонн зерна. При цьому внутрішнє споживання падає, тому ми будемо більше й більше експортувати” – заявив він, відповідаючи про співпрацю аграріїв й перевізника.

При цьому, він зауважив, що 70% зерна, що йде на експорт — транспортується залізницею. Очікування на поточний маркетинговий рік (до 1 липня) сезон 60 млн тонн експортованого зерна.

Нагадаємо, раніше Микола Горбачьов в авторській колонці для Rail.insider розповів детально про проблеми та очікування аграріїв від Укрзалізниці.

Зокрема, на його думку, Укрзалізниця має вирішити проблему дефіциту тяги, завдяки допуску приватної тяги до залізничної інфраструктури, зрівняти тарифи, скасувати малодіяльні станції (компенсувати їх підтримку за рахунок скасування податку на землю для Перевізника) й т.д.

Rail.insider

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту