Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

УЗА закликає владу підтримати компенсацію судновласникам та аграріям вартості акцизного збору на пальне

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація звернулася до прем’єр-міністра України Олексія Гончарука із закликом підтримати її позицію та сприяти імплементації Директиви 2003/96/ЄС стосовно компенсації судновласникам та аграріям вартості акцизного збору на пальне. Відповідне звернення УЗА є у розпорядженні АПК-Інформ.


«З метою удосконалення механізму та розвитку судноплавства, Українська зернова асоціація підтримує розроблений Законопроєкт України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо імплементації Директиви ЄС 2003/96 в частині відновлення конкурентоспроможності судноплавства України на внутрішніх водних шляхах». Законопроєктом передбачається компенсація сплаченого при здійсненні закупівлі пального акцизного податку судноплавними компаніями, за умови доведення використання пального для водного транспорту у каботажному плаванні на внутрішніх водних шляхах (крім випадків використання суден для особистих цілей)», – йдеться у документі.


Також у зверненні акцентується увага на тому, що УЗА підтримує імплементацію вказаної директиви в частині закріплення в Податковому кодексі України компенсації аграріям вартості акцизного збору на пальне, що використовується сільгосптехнікою, адже вони «лише використовують паливо для власних потреб». Із впровадженням компенсації аграрії зможуть інвестувати ці кошти в придбання та модернізацію сільгосптехніки, потужностей з виробництва, вкладати кошти в новітні технології та інше.

https://www.apk-inform.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2020.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту