Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Україна може в 2-3 рази збільшити експорт зерна в Китай – Горбачьов 

Назад до всіх новин

Українська зернова асоціація приєдналася до підписання меморандуму Про стратегічне співробітництво між ВГО «Українська аграрна конфедерація» та Робочим комітетом Китайської асоціації малих та середніх підприємств з метою розвитку двостороннього міжнародного співробітництва в аграрній галузі. Зокрема, для розвитку сучасної сільськогосподарської торгівлі та проектів індустріальних парків. 

Сторони спільно створять китайсько-українську Раду з міжнародного співробітництва в аграрній галузі для реалізації спільних аграрних проєктів двох країн. 

Президент Української зернової асоціації зазначив, що Китай є важливим торговим партнером для України та одним із найбільших покупців українського зерна.  

«Станом на сьогодні в поточному зерновому сезоні Україна експортувала до Китаю близько 10 млн т зерна і потенційно могла би з часом збільшити показник експорту в 2-3 рази. На сьогодні левову частку експорту зерна до Китаю складає кукурудза та ячмінь. І для відкриття ринку Китаю для української пшениці, сорго, гороху та інших культур потрібно підписати відповідні міждержавні фітосанітарні протоколи», – зазначив Микола Горбачьов. 

Президент УЗА наголосив, що Україна відкрита до співпраці та розвитку торгівлі між нашим країнами для зростання їхнього добробуту та процвітання. 

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту