Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Подальше поширення COVID-19 може спричинити подорожчання логістичних ланцюгів в усьому світі – Президент УЗА

Назад до всіх новин

У разі подальшого поширення в світі коронавирусної інфекції COVID-2019 можна очікувати подорожчання логістичних ланцюгів, що, в свою чергу, призведе до падіння доходів у сільгоспвиробників, про що в коментарі для «АПК-Інформ» заявив Президент Української зернової асоціації (УЗА) Микола Горбачьов .

«Найбільше на експорт вплине паніка в усьому світі, пов’язана з короновірусом, яка сповільнить логістичні шляхи. Країни будуть довше обробляти кораблі, які прибули. Таким чином, якщо в останні кілька років всі боролися за швидкість обробки суден в портах, то на сьогоднішній момент вона у всьому світі суттєво зменшиться. Тобто час, витрачений судном на проходження всіх процедур, збільшується, що призведе до уповільнення торгових операцій, а також подальшого подорожчання логістичних ланцюгів », – розповів Президент УЗА.

Також, за словами експерта, в подальшому ціна на товари сільгоспвиробників буде зменшуватися в зв’язку з подорожчанням логістичних ланцюгів.

«Наприклад, коли судно прибуде в порт вивантаження і його залишать на 10-14 днів на карантин, то продавцю – це буде додатково коштувати від $ 200 до $ 400 тис. Відповідно подорожчання такого роду спровокує зниження закупівельних цін. Це те, що може найближчим часом відбутися в Україні », – додав М. Горбачьов.

https://www.apk-inform.com

 

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту