Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Краншип» планує почати перевалку зернових на Дніпрі

Назад до всіх новин

Компанія «Краншип», що є підрозділом групи компаній «Трансшип», планує почати перевезення зернових вантажів по Дніпру з власного елеватора в Полтавській області. Про це сайту «Порти України» повідомив директор «Краншип» Іван Ніякий.

У Полтавській області компанії для повної логістичного ланцюжка не вистачає власного елеватора. Ми вже запланували його будівництво поблизу Дніпра, точне місце розташування поки розкривати не буду. Проектна потужність першої черги будівництва становить 40 тис. тонн одноразового зберігання, зерносушарка продуктивністю 1000 тонн на добу. Крім цього, плануємо збільшувати земельний банк і розвивати закупівлю, а значить – можливо будівництво другої черги”, – сказав Ніякий.

За його словами, на Дніпрі навантаження на воду буде здійснюватися за допомогою конвеєрних перевантажувачів, зпланованою нормою навантаження 4-5 тис. тонн на добу (два річкових судна).

Ніякий зазначив, що будівництво нового елеватора входить в стратегію активного розвитку агронаправленія Transship Group. На сьогоднішній день компанія придбала агрогосподарство в Полтавській області і закриває операцію з купівлі господарства в Чернігівській.

Ці області спеціалізуються на вирощуванні кукурудзи, і в цьому році ми плануємо отримати 50 тис. тонн цієї культури. Ми завжди будуємо ефективний логістичний ланцюжок в групі наших компаній, і вся зібрана нами кукурудза вже через кілька тижнів виявиться на рейді. Це нова послуга нашого сервісу – «з поля на рейд». Ми самі вирощуємо, самі прибираємо, веземо на елеватор, перенавантажуємо на річкове судно, спускаємо по річці на рейд порту, перевалюємо в морське судно”, – підсумував директор «Краншип».

На сьогоднішній день «Краншип» здійснює перевалку зернових вантажів в Одеській області в Ізмаїлі і на терміналі в портопункті Кілія морського порту «Усть-Дунайськ».

Порты Украины

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2021.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту