Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

«Грейн-трансшипмент» відвантажив першу партію ячменю нового врожаю

Назад до всіх новин

Перевантажувальний комплекс «Перлина Дніпра» ТОВ «Грейн-трансшипмент» завершив відвантаження першої партії врожаю ячменю 2021 року. Про це повідомила прес-служба компанії.

Вже відвантажені на флот компанії перші 10 тис. тонн ячменю, які плануються для перевантаження на рейді Одеси “, – сказала прес-служба.

В кінці червня на перевантажувальному комплексі «Перлина Дніпра» ТОВ «Грейн-трансшипмент» почався прийом і накопичення ячменю від сільгосптоваровиробників Дніпропетровської області.

ТОВ «Грейн-трансшипмент» (початок діяльність у 2017 році) надає повний комплекс послуг на морському та річковому транспорті, включаючи агентування та експедирування, фрахтові послуги, послуги з організації морських, річкових, автомобільних і залізничних перевезень в сегменті генеральних, негабаритних, навалювальних і інших вантажів. Компанія оперує десятьма судами і займається будівництвом власного флоту.

Перевантажувальний комплекс «Перлина Дніпра» (Дніпро) є структурним підрозділом компанії. Термінал здатний приймати самохідні судна і баржі довжиною до 145 метрів, шириною до 17 метрів. Гарантована глибина – 3,6 метра, норма навантаження – 200 тонн на годину. Територія комплексу дозволяє розмістити до 30 вантажних автомобілів. Компанія відкрила термінал в 2018 році.

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту