Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

ADM купує європейського виробника соєвих інгредієнтів без ГМО

Назад до всіх новин

Компанія Archer Daniels Midland (ADM) оголосила 26 липня про досягнення угоди про придбання компанії Sojaprotein (Сербія), провідного європейського виробника соєвих інгредієнтів без ГМО.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Відзначається, що приєднання найбільшого виробника рослинного білка в Південній Європі дозволить ADM збільшити виробничі потужності і розширити можливості для задоволення швидко зростаючого світового попиту на рослинні білки.

«Сьогодні альтернативні білки представляють собою одну з наших основних платформ зростання, і в міру того, як ця глобальна галузь вартістю $ 10 млрд виросте до $ 30 млрд протягом наступного десятиліття, ми інвестуємо в розширення наших можливостей», – прокоментувала президент ADM з глобальних продуктів харчування Летиція Гонсалвес.

За її словами, приєднання Sojaprotein збільшує виробничі потужності на додаток до мережі клієнтів, які лідирують в задоволенні потреб споживачів в поживних і відповідальних рослинних продуктах і напоях.

Відзначається, що це доповнення стане продовженням недавніх інвестицій ADM в альтернативні білки, включаючи комплекс з виробництва соєвого білка в Кампо-Гранде, Мату-Гросу-ду-Сул, (Бразилія); новий завод з виробництва горохового білка в Ендерліна (Північна Дакота, США); спільне підприємство PlantPlus Foods; і партнерство з інноваційними стартапами, такими як Air Protein.

Нагадаємо, що раніше ADM заявив про свій план будівництва першого в Північній Дакоті (США) заводу по переробці соєвих бобів для задоволення швидко зростаючого попиту з боку споживачів продуктів харчування, кормів, промислових товарів і біопалива, включаючи виробників відновлюваної дизельного палива.

https://latifundist.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту