Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Онлайн круглий стіл «Чи є майбутнє у форвардних контрактів в Україні?»

Назад до всіх альбомів 02.02.2021 ,

Форвардні контракти – інструмент доступу до дешевого фінансування, базований на довірі та репутації, який мінімізує цінові ризики та дозволяє прогнозувати виробнику свої доходи та розвиватися.

Форвардні контракти в Україні – це інструмент, який дозволяє розвиватися аграрному сектору в умовах обмеженої доступності інструментів фінансування для агровиробників. Він базується на довірі та репутації. Цей інструмент дозволив зерновій галузі вийти на новий рівень розвитку, завдяки чому Україна значно наростила валові врожаї зернових та олійних та стала одним із глобальних гравців та суб’єктів забезпечення продовольчої безпеки. Аграрний сектор є важливою частиною економіки країни – складає 15% ВВП та забезпечує понад 40% валютної виручки від експорту.

Такий висновок проведеного круглого столу «Чи є майбутнє у форвардних контрактів в Україні?» за участю представників міжнародних та українських фінансових організацій, юристів, економістів, проведення якого ініціювала Українська зернова асоціація в партнерстві з ПроАгро Груп. Актуальності такого заходу додало очікування зростання судових процесів щодо невиконання форвардних контрактів на постачання зерна на січень-лютий 2021 року на зерновому ринку України. Генеральним партнером круглого столу виступило Адвокатське об’єднання Arzinger.

Мета заходу привернути увагу до критичної ситуації, яка склалася на ринку через невиконання форвардних контрактів, оскільки не всі учасники зернового ринку до кінця усвідомлюють можливі негативні наслідки. Під час круглого столу фінансисти, банкіри, юристи, аналітики та інші експерти спрогнозували подальші наслідки для зернового ринку України та знайшли шляхи виходу із критичної ситуації, яка склалася на ринку з форвардними контрактами.

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту