Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum

Назад до всіх альбомів 26-28 квітня 2023рік, Бухарест, Румунія ,

26-28 квітня в Marriott Grand Hotel Бухарест, Румунія відбувся EURO GRAIN HUB Exchange & Forum.Подія об’єднала понад 600 учасників з 370+ компаній та 36 країн світу. Серед делегатів були ключові гравці зернового ринку Центральної та Східної Європи, Чорноморського регіону та Балкан, які забезпечують глобальний ланцюг постачання агро продукції.

EURO GRAIN HUB Exchange & Forum став новою регіональною платформою для ефективного спілкування, укладання контрактів в аграрному секторі, проведення дискусій з залученням фермерів, трейдерів, постачальників ресурсів, тваринницької та кормової галузі, логістики та зберігання, щоб допомогти операторам ринку зерна та олійних культур приборкати глобальну продовольчу інфляцію та зміцнити позиції України на світових ринках.

ФОТО ЗВІТ

Організатори події – УкрАгроКонсалт, AgriPortal (Румунія) та AgroPortal (Болгарія).

Золотий спонсор – ALMEIDA GROUP, Срібний спонсор – ATRIA BROKERS, Офіційний спонсор – TRANS–OIL GROUP. Спонсори: Grainstore, QSS, AGA Partners, Easy Trade, Agroblok, GreenEmissions, Trade Data Monitor.

Форум відбувся за підтримки Української Зернової Асоціації, EBRD, COCERAL, USDA, GAFTA, Румунської Асоціації агровиробників, Зернової Асоціації Сербії, Болгарської Асоціації агровиробників.

 

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту