Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Зернову ініціативу продовжено на 120 днів

Назад до всіх новин

Ініціатива з безпечного транспортування агропродукції через Чорне море продовжена ще на 120 днів.

Рішення було ухвалено сьогодні, 17 листопада, у Стамбулі. Гарантами виконання ініціативи залишилися Організація Об‘єднаних Націй та Туреччина. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Олександр Кубраков, міністр інфраструктури України

Український агроекспорт сьогодні залишається дієвим інструментом протидії світовій продовольчій кризі. З першого серпня, початку роботи «зернової ініціативи», і по сьогоднішній день Україна експортувала понад 11 млн т агропродукції до 38 країн світу. Це значний обсяг, але недостатній. Світовий ринок не має можливості замінити українську агропродукцію в найближчий перспективі. Водночас можливо збільшити обсяги нашого продовольства для світу. Також у відомстві заявили, що звернулися до партнерів по ініціативі з пропозицією продовжити її мінімум на 1 рік та долучити до неї порт Миколаїв, очікують на їхню відповідь.

«Також важливо забезпечення ефективноі роботи Спільного координаційного центру. Внесли свої пропозиції щодо вирішення наявних проблем. Ми маємо використовувати весь наявний експортний потенціал наших портів, щоб світ швидко отримував необхідні обсяги продовольства», — додають у Мінінфраструктури.

https://agroportal.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2022.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту