Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Єгипет відкладає оплату за закуплені партії пшениці на невизначений термін

Назад до всіх новин

За даними міністерства постачання Єгипту, державний покупець зерна країни GASC відкладає відкриття акредитивів для оплати імпортованої пшениці (у деяких випадках на декілька місяців) з метою зменшення фінансового тиску, що виник  унаслідок дефіциту долара США в країні, повідомляє Reuters.

Зазначається, що більшість вантажів із відстроченим платежем наразі відправлено та розвантажено без простоїв. За оцінками місцевих операторів ринку, затримки платежів за закуплену GASC пшеницю є безпрецедентними. Так, єгипетським державним банкам наразі необхідно відкрити акредитиви приблизно на 8-11 партій зернової.

«Уряд не хоче посилювати тиск на Центральний банк, тому ми поступово припиняємо роботу з постачальниками, і сподіваємось на їхнє розуміння», — заявив міністр постачання Єгипту Алі Моселхі.

Нагадаємо, що проблеми з оплатою закуплених партій сільгосппродукції виникли в Єгипті ще в грудні 2022 р., коли оплата законтрактованих вантажів мала бути здійсненою за допомогою акредитивів упродовж 180 днів.

https://www.apk-inform.com

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту