Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

В Україні потребують мінного обстеження 2,6 млн га сільгоспземель

Назад до всіх новин

Прогнозована цифра ділянок, які підпадають під визначення «потребують обстеження на наявність забруднення мінами та вибохунебезпечних предметів» і до яких на сьогодні можна отримати доступ (мова не йде про ділянки, які знаходяться безпосередньо у зоні бойових дій, або тимчасово окуповані), 2,6 млн га.

Про це у коментарі AgroPortal.ua зазначив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Башлик.

При цьому він додає, що при проведені нетехнічного обстеження цих земель, загальна площа для розмінування може скоротитися на 70%.

Якщо ж говорити про географію, то сільськогосподарські землі для обстеження підпадають у Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпропетровській, Херсонській та Миколаївській областях. І в останніх двох ситуація найбільш критична, тому області, за інформацією Дениса Башлика, будуть у пріоритеті.

«Міністерство аграрної політики та продовольства зі свого боку виступило з ініціативою, щоб землі в Херсонській та Миколаївській областях, де вирощуються овочі, були цієї весни у пріоритеті і аграрії мали змогу їх обробити», — констатує він.

https://agroportal.ua

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту