Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Українським коридором пройшло понад 700 суден

Назад до всіх новин

Понад 22 млн т вантажів різної номенклатури експортовано з початку роботи тимчасового коридору у Чорному морі — Українського коридору. З серпня ним скористалися понад 700 суден. Про це на своїй сторінці у Facebook написав віцепрем’єр-міністр з відновлення України—міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, інформує Rail.insider.

Він зауважив, що перевалка йде з трьох портів Великої Одеси — Чорноморськ, Одеса та Південний. Уночі проти 10 лютого вони знов були атаковані російськими дронами. Є пошкодження інфраструктури для перевалки і знищене зерно.

«Загалом з 18 липня (останнього дня роботи «зернового коридору») в результаті атак РФ на морські порти України пошкоджено майже 200 об’єктів портової інфраструктури, постраждало більше 26 цивільних осіб. Водночас портовики досить швидко відновлюються. Сьогодні побачив це на власні очі. Більше того, щодня збільшують обсяги перевалки. Про це, а також про перспективи функцiонування говорили на нарадах у трьох ключових портах України», — зауважив Олександр Кубраков.

Він також запевнив, що понад 22 млн т експорту за півроку — не межа.

«Модернізація як самих портів, так і супутньої інфраструктури — мережі автомобільних доріг та залізниці — при належній безпековій складовій дасть змогу збільшити обсяги щонайменше на чверть», — наголосив очільник відомства.

Як повідомлялося раніше, Українським коридором експортовано понад 20 млн т вантажів.

https://www.railinsider.com.ua

 

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту