Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Україна та Корея налагоджують аграрну співпрацю

Назад до всіх новин

Розвиток українсько-корейської співпраці вийшов на новий рівень, що дає більше можливостей для вітчизняного агробізнесу. Про повідомив виконуючий обов’язки міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

Про новий рівень співпраці свідчить проведення форуму «Україна-Корея: ділове співробітництво без кордонів». В роботі форуму приймали участь представники 11 корейських компаній. Ці підприємства працюють у різних сферах економіки.

Аграрний напрям представляла компанія, яка спеціалізується на селекції сільськогосподарських культур, технологіях їх вирощування, дистрибуції та зберігання. Крім того, учасниками форуму стали представники компаній з Кореї, сферою діяльності яких є будівництво, виробництво електроприладів та переробка електронних відходів. Також до форуму «Ділове співробітництво без кордонів» приєдналися члени гуманітарних місій.

Багато наших компаній зацікавлені в розвитку українсько-корейського співробітництва. Вони готові до співпраці, спільних проєктів і залучення інвестицій. Сподіваюсь, що цей форум дасть можливість українським компаніям вийти на новий рівень співпраці», – зазначив Тарас Висоцький.

Як писав AgroPolit.com, за рік Україна експортувала зерна на $22 млрд. Також продовження торгового безвізу з Україною стимулюватиме агропереробці.

https://agropolit.com

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту