Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Торгпред відреагував на інцидент з українським зерном у Польщі: Єдине, що тепер може врятувати — зняти всі блокади

Назад до всіх новин

Заступник міністра економіки України — Торговий представник України Тарас Качка відреагував на інцидент, який стався в неділю, 11 лютого, коли польські фермери, які протестували неподалік Дорогуська, зупинили три українські вантажівки та висипали з них зерно на дорогу.

«Єдине, що тепер може врятувати — зняти всі блокади і гарантувати безпеку українським вантажам в Польщі. Інакше завтра Меклер (один з організаторів протестів, — прим. ред.) і його банда почнуть вбивати українців за те, що вони українці», — написав Качка на своїй сторінці у Facebook.

Він додав, що брак реакції з боку польської влади на знищені вантажі призведе до сильнішої ксенофобії та політичного насильства.

«Ми на роздоріжжі — або боятися насильства, яке руйнує вже не польсько-українську торгівлю, а Люблінський трикутник, бо знищили зерно, яке прямувало до Литви. Або нарешті схаменутися і говорити як дорослі», — зазначив торгпред.

Нагадаємо, польський уряд шукає правові підстави, щоб оприлюднити новий список імпортерів українського зерна. Заступник міністра сільського господарства та розвитку села Міхал Колодзейчак заявив, що інформація про імпорт «шокує», оскільки, за його словами, в Україну надійшло 6 млрд злотих.

https://latifundist.com

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту