Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Соратник Путіна захопив землі трьох великих агрохолдингів України на окупованій території

Назад до всіх новин

Російська фірма Агрокомплекс імені Ткачова‎ захопила понад 160 000 га земель сільськогосподарського призначення на території України, які Росія окупувала після 24 лютого 2022 року, пише The Wall Street Journal.

Найбільше постраждав агрохолдинг Агротон, землі якого розташовані в Луганській області. У нього на користь російської компанії відібрали близько 100 000 га землі. Також Агрокомплекс захопив приблизно 40 000 га землі холдингу HarvEast і ще 20 000 га Нібулону.

Основним акціонером російського Агрокомплексу ім. Ткачова‎ є колишній міністр сільського господарства Росії Олександр Ткачов. Компанія має ім’я його батька Миколи. Основний бізнес родини Ткачова розміщено у Краснодарському краї Росії, але в червні 2022 року він також придбав активи кримського агрохолдингу “Дружба народів”, який до 2017 року належав українському холдингу “МХП”.

WSJ називає Ткачова членом російської бізнесової та політичної еліти, близьким соратником Володимира Путіна.

Як губернатор Краснодарського краю, свого часу Ткачов брав активну участь у підготовці Росії до проведення зимової Олімпіади 2014 року. Після цього його перевели на роботу до Москви, де він до 2018 року обіймав посаду міністра сільського господарства.

Він був одним із перших, хто висловив підтримку російському окупаційному керівництву Криму 2014 року. Пізніше був нагороджений за це медаллю “За звільнення Криму”.

https://biz.liga.net

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту