Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Розпочинаються переговори щодо закупівлі та поставки пшениці за програмою Grain from Ukraine

Назад до всіх новин

Державна служба України з надзвичайних ситуацій оголошує про початок проведення переговорів щодо закупівлі та поставки зерна пшениці в межах реалізації гуманітарної продовольчої ініціативи Grain from Ukraine. Про це 7 грудня повідомила пресслужба Мінагрополітики України.

Як зазначається, предметом переговорів є забезпечення поставок у 2022 р. двох партій пшениці не нижче 3 класу. Перша з них, обсягом 27 тис. метричних тонн, повинна бути доставлена до турецьких портів Самсун або Текирдаг на базисі CIF. Другу партію (32 тис. метричних тонн) на тих же умовах треба доставити до Порту-Судан (Судан).

«Більш детальну інформацію щодо умов закупівлі (специфікації, вимоги до учасника тощо) буде надано в разі підтвердження готовності взяти участь у переговорах», – вказується в повідомленні.

Також уточнюється, що заходи з надання гуманітарної допомоги відповідним країнам у межах ініціативи Grain from Ukraine здійснюються на виконання постанови КМУ від 24 листопада п.р. № 1313 «Про надання гуманітарної допомоги державам Африки та Азії».

https://www.apk-inform.com

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту