Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

На каналі Суліна запрацювала нічна навігація

Назад до всіх новин

Швидка та ритмічна робота цих шляхів експорту залишається стратегічним напрямком роботи. За 11 місяців роботи загальні обсяги перевалки через українські Дунайські порти склали майже 30 млн тон.

Повертаємося з рішенням про нічну навігацію на каналі Суліна. Вона вже запрацювала. Очікуємо від румунських колег забезпечення необхідною кількістю лоцманів. В такому разі вийдемо на 4 млн тонн експортної спроможності на місяць.

Продовжуємо спільно працювати над збільшенням потужності залізничних та автомобільних пунктів пропуску у чотирьосторонньому форматі: Румунія – США – Європейська Комісія – Україна за участі Молдови. Два ключових питаннях, над якими працюємо зараз – це погодження пілотного проєкту на пункті пропуску “Красноїльськ – Вікову де Сус” – запуск вантажівок та “зелений коридор” через пункти пропуску “Рені – Джурдлешти – Галац” між Україною, Молдовою та Румунією.
Також ми зі свого боку у листопаді розпочали ремонтні роботи на пункті пропуску “Рені”, щоб створити там умови для спільного контролю з Молдовою. У 1 кварталі наступного року плануємо завершити ці роботи та запустити спільний контроль. Разом з тим, звернули увагу колег на необхідність збільшення фахівців фіто та ветеринарного контролю на кордоні.

Дякую за лідерство помічнику Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джеймсу ОʼБраєну, також колегам — Міністру транспорту та інфраструктури Румунії Соріну Гріндяну, Генеральному директору Європейської комісії з питань мобільності і транспорту Магді Копачинській, Ігорю Прокопчуку, Послу України в Румунії.

https://mtu.gov.ua

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2024.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту