Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

HHI розробила систему безпілотної навігації для морських суден

Назад до всіх новин

Південнокорейська суднобудівна корпорація Hyundai Heavy Industries (HHI) представила на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2022 у Лас-Вегасі систему безпілотної навігації для морських суден, повідомляє The Korea Herald.

Програмне забезпечення автономної навігації розроблене дочірньою компанією концерну Avikus. Перший рейс вантажного судна із цією системою повинен відбутися вже у першому кварталі 2022 року.

У червні 2021 року Avikus успішно завершила пілотні випробування невеликого автономного судна в Корейському каналі.

”Наша місія — забезпечити повністю автономну навігацію для створення найбезпечніших суден”, — наголосив інженер HHI Джу Хе Ген під час прес-конференції на виставці CES.

Він додав, що в компанії працюють над іншими рішеннями, які повинні змінити галузі суднобудування та морських перевезень вантажів. Серед таких технологій у HHI відзначили виробництво та перевезення водневого палива, а також створення повністю роботизованих будівельних майданчиків.

Корейський уряд прогнозує, що світовий ринок автономних суден збільшиться до 2025 року майже вдвічі — до 180 трлн вон ($152 млрд) з приблизно 95 трлн вон у 2021 році.

Фото: hhi.co.kr

Hyundai Heavy Industries є найбільшою суднобудівною компанією світу. На її частку припадає близько 17% загального світового обсягу виробництва суден.

https://ports.ua

Коротко

Ще новини

Зв'язатися з нами

© Асоціація
виробників, переробників та експортерів зерна
, 1997-2022.
При цитуванні і використанні будь-яких
матеріалів посилання на Українську зернову
асоціацію обов'язкове. При використанні в
інтернет обов'язкове так само гіперпосилання
на http://uga.ua Розробка сайту