Зв'язатися з нами
Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type

/ Реєстрація

Денис Шмигаль: Україна і пул британських страхових компаній утворили механізм, який зробить чорноморський коридор доступнішим для експортерів

Назад до всіх новин

Україна співпрацює з ключовими світовими інституціями, які можуть надати гарантії для інвесторів вкладати кошти в Україну вже зараз. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 14 листопада.

«Багатостороннє агентство з гарантій інвестицій (MIGA) від початку повномасштабної війни вже надало страхове покриття на суму понад 166 млн доларів. Це допомога як фінансовому, так і реальному сектору економіки. Тривають переговори про запуск нових проектів. Американська корпорація з фінансування міжнародного розвитку (DFC) нещодавно схвалила п’ять нових проектів обсягом в 380 млн доларів. У сфері продовольчої безпеки, малого бізнесу, медицини та міжнародної торгівлі», — зауважив Прем’єр-міністр.

Як повідомив Денис Шмигаль, тривають переговори з ЄБРР про страхування торгових операцій, з перспективою масштабування співпраці на страхування інвестицій.

Крім того, експортно-кредитні агентства країн-партнерів готові покривати інвестиційні ризики для свого бізнесу. Такі можливості є, зокрема, в Японії, Німеччини, Франції, Данії, Італії, Швеції, Великої Британії та Польщі.

Ще один стратегічно важливий напрямок, за словами Прем’єр-міністра, — це вільна навігація в Чорному морі. Він подякував українським силам оборони, які тримають відкритим цей коридор.

«За результатами домовленостей Президента України Володимира Зеленського та Прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака Україна спільно з пулом британських страхових компаній утворила спеціальний механізм. Він дозволить зробити знижку на вартість страхування від воєнних ризиків для експортерів усієї продукції з України. Це зробить чорноморський коридор доступнішим для більш широкого кола експортерів», — відзначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр підкреслив, що Уряд виділив кошти, які будуть гарантією покриття збитків у разі їх настання. До механізму залучене Експортно-кредитне агентство, «Укргазбанк», «Укрексімбанк» і пул з 14 страхувальників.

https://www.kmu.gov.ua

Коротко

Ще новини

Благодійний фонд Зв'язатися з нами

© Всеукраинская общественная организация производителей, переработчиков и экспортеров зерна, 1997-2023.
При цитировании и использовании любых
материалов ссылка на Украинскую зерновую
ассоциацию обязательна.При использовании в
интернет обязательна так же гиперссылка
на http://uga-port.org.ua Розробка сайту